Най - вълнуващия въпрос зимно време.
cvettomirr - специалист
Та горелката е от първите на голдън файър модел gf45 възможно ли да гори слънчогледови пелети или не.
- какво трябва да се направи преправи
- евентуален микс 2:1 или 3:1 с дървесни в по - лошия случай
- дървесните горят без проблем
- мин. год. пробвах едни слънчогледови но гаснеше мисля че бяха с много лошо качество
LazarGanev - "Велик майстор"
В една телевизионна реклама казаха, че ОЛХ няма лимит :wink: . Не знам колко е вярно, но можеш да пробваш.
filip_n - специалист
Че е възможно възможно ама има ли смисъл е друг въпрос........ Имай предвид че счупиш ли горелката тия от Голдън Фелалий - мировянски няма да да си мръднат пръста да ти я оправят или съдействат!
keymaker - специалист
Възможно е моята ще кара 3-та зима със слънчогледови пелети . Модифицирал съм отворите на паничката на 5мм.
cvettomirr - специалист
вт окт 09, 2018 8:47 pmkeymaker написа:
Възможно е моята ще кара 3-та зима със слънчогледови пелети . Модифицирал съм отворите на паничката на 5мм.
Може ли снимков матерял да видя, само това ли е туннинга
keymaker - специалист
Прикачен файл:
_20181112_200258.JPG
Извинявам се за забавянето ама задачи. Ето снимка на тунинга даже се заиграх още малко и ефекта е още по добър.
sian - специалист
А някой гори ли слънчогледови пелети в новият им модел горелка. Интересуват ме настройките. Върна огън и запали маркуча. При палене има детонации.

Тема "Горелка Голдън файър gf 45 на слънчогледови пелети възможно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: