• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте!От един месец ползвам камина Waterlent на водна риза ,с пелети , на книжката не е дадено как се чистят грешки !Моля за помощ !Изписва крушка Er03 гасене да отработени газове под температурата !!!Как се отстранява и какво значи !! [-( [-
съб окт 13, 2018 7:19 amVali23 написа:
Здравейте!От един месец ползвам камина Waterlent на водна риза ,с пелети , на книжката не е дадено как се чистят грешки !Моля за помощ !Изписва крушка Er03 гасене да отработени газове под температурата !!!Как се отстранява и какво значи !! [-( [-
"БГ Терм ООД, телефонен номер за техническа помощ: +359 885 57 33 99 ..."
martolk - специалист
В сайта им има инструкция за експлоатация. Предполагам, че е описана процедурата там. Фактът, че гасне, обаче, говори за липса на достатъчно гориво на някоя от степените. За да работи както трябва е необходимо да се настрои от някой, който знае за какво иде реч.

ПП: Ще помоля да изразиш мнение за камината. С какви възможности е контролера, почистването на димогарните тръби автоматично ли е? Като цяло как се държи?
Марто, прочетох я инструкцията.Има ги грешките, но наистина не е описано как се трият. Или не съм го намерил.....
Първият пуск е на промоция, ама явно така я пускат, че да ги поканиш поне още веднъж.
съб окт 13, 2018 9:15 amТрифон П.Трифонов написа:
Марто, прочетох я инструкцията.Има ги грешките, но наистина не е описано как се трият. Или не съм го намерил.....
Първият пуск е на промоция, ама явно така я пускат, че да ги поканиш поне още веднъж.
Имам книжката,не пише , и тел на служителя,вчера идва и я настрои да пуска по малко пелети ,но всяко идване е 70 лв. Пак ли да го викам ,бих предпочела да я на строя сама , затова писах във форума ,не може да няма начин !Благодаря!!
съб окт 13, 2018 8:50 amТрифон П.Трифонов написа:
съб окт 13, 2018 7:19 amVali23 написа:
Здравейте!От един месец ползвам камина Waterlent на водна риза ,с пелети , на книжката не е дадено как се чистят грешки !Моля за помощ !Изписва крушка Er03 гасене да отработени газове под температурата !!!Как се отстранява и какво значи !! [-( [-
"БГ Терм ООД, телефонен номер за техническа помощ: +359 885 57 33 99 ..."
Камината е много добра , малко е шумен вентилатора но се свиква ,на 50 гр.на водата е ,работи в модулации през повечето време , но вдига висока температура ако спра с термоглавите радиаторите ,те са 5 броя ,затова извиках техника ,а и смених пелените,нещо от настройките е !!
На 11стр. има описано как се нулират алармите.
Натиска се червено копче за 3с.
съб окт 13, 2018 10:01 amТрифон П.Трифонов написа:
На 11стр. има описано как се нулират алармите.
Натиска се червено копче за 3с.
Камината трябва ли да е Пусната???
съб окт 13, 2018 10:19 amVali23 написа:
съб окт 13, 2018 10:01 amТрифон П.Трифонов написа:
На 11стр. има описано как се нулират алармите.
Натиска се червено копче за 3с.
Камината трябва ли да е Пусната???
Вали, днес разбрах, че има такава камина. Четох PDFa от любопитство. Няма описание на настройките. Напълно е възможно да се правят само от компютър- видях, че на платката има порт.
Опитай при спряна и при пусната камина!
съб окт 13, 2018 10:26 amТрифон П.Трифонов написа:
съб окт 13, 2018 10:19 amVali23 написа:
съб окт 13, 2018 10:01 amТрифон П.Трифонов написа:
На 11стр. има описано как се нулират алармите.
Натиска се червено копче за 3с.
Камината трябва ли да е Пусната???
Вали, днес разбрах, че има такава камина. Четох PDFa от любопитство. Няма описание на настройките. Напълно е възможно да се правят само от компютър- видях, че на платката има порт.
Опитай при спряна и при пусната камина!
Много благодаря , аз съм банков служител ,разбирам само от лихви 😁, ще пробвам и ще пиша !!Благодаря
  • 1
  • 2

Тема "Waterlent камина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: