• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
prascho - майстор
Здравейте,

Необходимо е да повдигна котел на твърдо гориво solitech 7 секции върху кутия за да се монтира пелетна горелка. Търся човек с опит срещу заплащане. Става въпрос за София. Благодаря.
prascho - майстор
Никой ли във форума не се занимава с тази дейност?
maistora1965 - специалист
вт окт 16, 2018 10:44 amprascho написа:
Никой ли във форума не се занимава с тази дейност?
Пробвай с Алекстерм с тях съм имал вземане даване коректни са имат саит позвъни и попитаи.
preslav - майстор
вт окт 16, 2018 10:44 amprascho написа:
Никой ли във форума не се занимава с тази дейност?
Прасчо, не си ли разбрал, че бугарите сме силни в даването на акъл, а не в дейностите. Опитай да зададеш въпроса си отново "Как да повдигна котела си върху кутия?" - темата ти ще набъбне до хичнайси страници, а резултатът ще е, че няма кой да се хване и да го направи. Далеч съм ти, иначе с удоволствие бих се заел (само заради спорта), не вярвам да е нещо хипер сложно да сложиш една кутия върху друга кутия, но после идва въпроса с връзките, настройките на горелката и т.н. неща, които са ми много далеч от компетенцията. С две думи потърси кой да направи цялото преоборудване (от-до), да пусне системата, да даде гаранция за творчеството си, а ти само да натиснеш копчето.
шоп - майстор
Все пак форума е направи си сам, нали?

Задават се въпроси кое, защо,как и т.н. да се направи самостоятелно.

Много хора от форума могат да го направят включително и аз за себе си или за приятел. За без пари.

За пари не се наемам, защото знам колко труд и мизерия е да се вдигне 7 секционен чугунен котел на кутия да се подвърже отново.
maistora1965 - специалист
И много важно е как ще се направи кутията защото този котел тежи.
Radoslaw - специалист
Обади се на лични,ще ти кажа ,как да си направиш,тая прословута кутия.Скоро в някоя от темите,бях показал ,как се прави кутия ,но явно не си я видял
filmatoplo - майстор
Радо твоята кутия беше супер - действа ли вече :) цъкни някоя снимка.
Колеги, може ли да ми кажете, защо трябва да е метална кутия, а не метална стъпка върху бетонови блокчета на краката на котела. Става въпрос за 500кг чугунен котел, който в момента е на бетонова плоча, но за 350-400лв кутия за него се замислям, дали не е по-добре да го повдигна с бетонова основа или блокчета.
4799inpl64 - специалист
пон окт 15, 2018 1:42 pmprascho написа:
Здравейте,

Необходимо е да повдигна котел на твърдо гориво solitech 7 секции върху кутия за да се монтира пелетна горелка. Търся човек с опит срещу заплащане. Става въпрос за София. Благодаря.
Взимаш ролетката,мериш после палиш колата и от Враждебна до Кремиковци цехчета бол.
  • 1
  • 2

Тема "Повдигане на котел на твърдо гориво върху кутия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: