Най - вълнуващия въпрос зимно време.
съб яну 11, 2020 7:18 pmКумчо Вълчо написа:
Бъркаш. Чао!
Кумчо Вълчо - специалист
съб яну 11, 2020 9:32 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 11, 2020 7:18 pmКумчо Вълчо написа:
Бъркаш. Чао!
Ако става въпрос за котела да, сбърках че го купих, но иначе това което пиша е вярно. Още повече, че констатацията я направиха мои приятели, корабни механици с което съм напълно съгласен. За всеки случай сдподели какво точно имаш предвид? По принцип всяко мнение би било полезно, още повече че тези дни ще го преработвам.
съб яну 11, 2020 10:10 pmКумчо Вълчо написа:
съб яну 11, 2020 9:32 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 11, 2020 7:18 pmКумчо Вълчо написа:
Бъркаш. Чао!
Ако става въпрос за котела да, сбърках че го купих, но иначе това което пиша е вярно. Още повече, че констатацията я направиха мои приятели, корабни механици с което съм напълно съгласен. За всеки случай сдподели какво точно имаш предвид? По принцип всяко мнение би било полезно, още повече че тези дни ще го преработвам.
Погледнах чертежа. Ти ако не си доволен...бе къде гледа кат купува? Сега ли ти махнаха ламаринените очила? Мога да потвърдя, че консултантката ми фирма е НАСА.
Предупредени сме.
Преработвай!

Хм, с флекса и електрожена ли?
Кумчо Вълчо - специалист
съб яну 11, 2020 10:14 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 11, 2020 10:10 pmКумчо Вълчо написа:
съб яну 11, 2020 9:32 pmТрифон П.Трифонов написа:

Бъркаш. Чао!
Ако става въпрос за котела да, сбърках че го купих, но иначе това което пиша е вярно. Още повече, че констатацията я направиха мои приятели, корабни механици с което съм напълно съгласен. За всеки случай сдподели какво точно имаш предвид? По принцип всяко мнение би било полезно, още повече че тези дни ще го преработвам.
Погледнах чертежа. Ти ако не си доволен...бе къде гледа кат купува? Сега ли ти махнаха ламаринените очила? Мога да потвърдя, че консултантката ми фирма е НАСА.
Предупредени сме.
Преработвай!

Хм, с флекса и електрожена ли?
Няма да е точно с флекса и електрожена. По-деликатничко ще бъде-с бормашинка, боркоронки и СО-апаратче. Като го купувах нямаше как да забележа тази аномалия, защото просто няма как да се види това без да бъде разглобена външната обвивка. Котелът го купих от магазин на Ромстал във Варна, на място. А иначе в сайта на Ромстал няма никаква документация за този котел, да не говорим за чертеж. Постфактум случайно видях този чертеж в сайта на Мудларк. Юнаците от Ромстал го продават с инструкции на румънски. И а сега кажи не съм ли Кумчо Вълчо?
съб яну 11, 2020 10:47 pmКумчо Вълчо написа:
Няма да е точно с флекса и електрожена. По-деликатничко ще бъде-с бормашинка, боркоронки и СО-апаратче. Като го купувах нямаше как да забележа тази аномалия, защото просто няма как да се види това без да бъде разглобена външната обвивка. Котелът го купих от магазин на Ромстал във Варна, на място. А иначе в сайта на Ромстал няма никаква документация за този котел, да не говорим за чертеж. Постфактум случайно видях този чертеж в сайта на Мудларк. Юнаците от Ромстал го продават с инструкции на румънски. И а сега кажи не съм ли Кумчо Вълчо?
Не знам за Кумчо, ама ако си Кума и ако наистина има проблем, решението е още по деликатно.
Когато човек обвинява, излиза с името си.

Все пак, как го установи, какво се случва?

Глей ся, не знам ко тряба да разтягаме локуми. Тоя котел май само ти си си го купил, опатил си и предупреди. Вече хората четат, бягат на далече, а ти си просто Кумчо.
Не се хаби със свредлата. Ще ти обезвъздуша котела, въпреки, че няма да е наложително, а ти ще реабилитираш марката. Ако не, просто прави каквото си искаш, но недей да плюеш!
Кумчо Вълчо - специалист
съб яну 11, 2020 10:51 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 11, 2020 10:47 pmКумчо Вълчо написа:
Няма да е точно с флекса и електрожена. По-деликатничко ще бъде-с бормашинка, боркоронки и СО-апаратче. Като го купувах нямаше как да забележа тази аномалия, защото просто няма как да се види това без да бъде разглобена външната обвивка. Котелът го купих от магазин на Ромстал във Варна, на място. А иначе в сайта на Ромстал няма никаква документация за този котел, да не говорим за чертеж. Постфактум случайно видях този чертеж в сайта на Мудларк. Юнаците от Ромстал го продават с инструкции на румънски. И а сега кажи не съм ли Кумчо Вълчо?
Не знам за Кумчо, ама ако си Кума и ако наистина има проблем, решението е още по деликатно.
Когато човек обвинява, излиза с името си.

Все пак, как го установи, какво се случва?

Глей ся, не знам ко тряба да разтягаме локуми. Тоя котел май само ти си си го купил, опатил си и предупреди. Вече хората четат, бягат на далече, а ти си просто Кумчо.
Не се хаби със свредлата. Ще ти обезвъздуша котела, въпреки, че няма да е наложително, а ти ще реабилитираш марката. Ако не, просто прави каквото си искаш, но недей да плюеш!
Трифонов, ако ще приказваш глупости, по-добре не се обаждай. Хубаво си отвори очите като гледаш чертежа.
съб яну 11, 2020 11:08 pmКумчо Вълчо написа:

Трифонов, ако ще приказваш глупости, по-добре не се обаждай. Хубаво си отвори очите като гледаш чертежа.
Правя го Куме и не са глупости. Пиша каквото мисля, даже с конкретно предложение. Ако не си склонен да го приемеш, да излезеш от анонимност и да разобличиш производителят като мъж- изчезвай!
Кумчо Вълчо - специалист
съб яну 11, 2020 11:17 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 11, 2020 11:08 pmКумчо Вълчо написа:

Трифонов, ако ще приказваш глупости, по-добре не се обаждай. Хубаво си отвори очите като гледаш чертежа.
Правя го Куме и не са глупости. Пиша каквото мисля, даже с конкретно предложение. Ако не си склонен да го приемеш, да излезеш от анонимност и да разобличиш производителят като мъж- изчезвай!
Трифонов, пак ти казвам не говори глупости. Аз съм излязъл от анонимност, писал съм и съм описал на ДИСТРИБУТОРА проблемът и то с молба за съдействие, но вече цяла седмица мълчат като "ИСТИНСКИ" МЪЖЕ. Дори ръководството за употреба, което ми е ппредоставено е на румънски. Щяха да ми изпращат такова на български. Още го изпращат......Добре, че от Мудларк намерих информация. Иначе румънците поне по достойнство са го оценили този котел-под 800 лева! Голямо признание, няма що!! Те явно и от там ги доставят, затова и ръководствата за употреба са на румънски, обаче на друга цена. Нали тука сме по-богати и по глупави. Не ми се прави на пич , ами гледай внимателно чертежа и си мълчи.
съб яну 11, 2020 11:42 pmКумчо Вълчо написа:
.. Не ми се прави на пич , ами гледай внимателно чертежа и си мълчи.
Ааа, тая титла не моеш ми я зе, ма не е трудно да млъкна- нема смисъл.
Чертежа ко да го гледам повече, да не съм шахматист. Пък и то е просто рисунка, без размери.От рисунката виждам, че няма проблем, а и да има, не ние ще ти решим отношенията с който и да е. Има си законен начин, а този не е достоен. Нормално е, след като докажеш и спечелиш, тогава да качиш инфо. За сега,тук си просто Кумчо.
Оправяй се по скоро!
Lisko - майстор
Въпросният Жако ще си оправи ли неграмотното заглавие или модератор ще се сети?

Тема "Кажете мнение за качество и сигорност, серията пилетни горелки ,,МУДЛАРК"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: