Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Жако - специалист
Кажете мнение. За горелка МУДЛАРК.
Това е серия пилетни горелки на фирма за пилетни горелки гр.Хасково ,,Ай Енд Джи"

Серията MUDLARK е пелетна горелка разработена
Да работи със различни типове гориво, дървесен,сламен,слънчогледов пелет малокалибрени костилки ,царевица,пшеница.

Прикачен файл

Screenshot_2018-11-15-00-50-21.jpeg

Прикачен файл

Screenshot_2018-11-15-00-51-02.jpeg

Прикачен файл

Screenshot_2018-11-15-00-50-21.jpeg
Lisko - майстор
Мнението ми е, че се пънеш да направиш реклама.
Пилета горят ли в тая пилетна?
martolk - специалист
Поредният бездарен неграмотник. СигОрно са много убави тез пилетни гурелки!
kalin72 - майстор
И как позна, че прави реклама???
Човека пита най-учтиво, а вие му ебахте мамата с глупави изказвания....
Жакич, няма нужда да пускаш тема за всяка горелка, която се изпречи пред погледа ти.
Вече имаш тема, питай там.
andy_forresite - майстор
чет ное 15, 2018 7:47 amkalin72 написа:
И как позна, че прави реклама???
Човека пита най-учтиво, а вие му ебахте мамата с глупави изказвания....
Подкрепям. Освен че е учтив, е и по-грамотен от повечето от нас.
Не си спомням да е обсъждана тази горелка досега. Писах в другата тема - голяма е за твоите нужди. Ако котелът беше 32 kw щеше да си заслужава. Не знам защо производителите правят предимно големи горелки. Вероятно може да работи и с малко пелети. Описанието на сайта е доста постно.
Жако - специалист
чет ное 15, 2018 8:48 amandy_forresite написа:
чет ное 15, 2018 7:47 amkalin72 написа:
И как позна, че прави реклама???
Човека пита най-учтиво, а вие му ебахте мамата с глупави изказвания....
Подкрепям. Освен че е учтив, е и по-грамотен от повечето от нас.
Не си спомням да е обсъждана тази горелка досега. Писах в другата тема - голяма е за твоите нужди. Ако котелът беше 32 kw щеше да си заслужава. Не знам защо производителите правят предимно големи горелки. Вероятно може да работи и с малко пелети. Описанието на сайта е доста постно.
Благодаря приятелю нека си говорят каквото си искат езика си е техен и расъдака също, аз просто намам много познания и за това искам да неси дам парите на вятъра па после да си купя и ядове.
maistora1965 - специалист
Няма лошо питането по интересно ми е защо не си вземеш Греико която е изпробвана при всякакви условия и със всякакви пелети.Предполагам че разликата в цените те е толкова голяма .
veselint - специалист
Здравейте,има ли някой с такава горелка, да сподели мнение за нея.
veselint - специалист
Добър вечер колеги,обръщам се към вас с молба за помощ.Купих въпросната горелка,защото можела да гори нискокачествени пелети и "инсталатора" ми е на няма и 10 км.от нас.Монтирах я и тои трябваше да дойде да я настрой.Вече близо месец той обещава и отлага за утре.Пуснах горелката с фабричните настройки работи добре,но и е малка първоначалната доза и трудно пали.Като прибутам пелетите към запалката пали много лесно.За да променя тази доза ми трябва код за сервизното меню.Молбата ми е,ако някой знае кода да ми го каже.Студа вече чука на вратата,аз ще трябва да си паля горелката с вестник.

Тема "Кажете мнение за качество и сигорност, серията пилетни горелки ,,МУДЛАРК"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: