• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
съб дек 29, 2018 8:53 pmlpoik написа:
Ето един човек как се топли. :partyman: :?
Къде ги продават.
съб дек 29, 2018 9:00 pmgnt69 написа:
съб дек 29, 2018 8:53 pmlpoik написа:
Ето един човек как се топли. :partyman: :?
Къде ги продават.
Кой знай къде, а може би и на друго място.
Lisko - майстор
От клипа човека поне не изглежда луд. Но никак не става ясно откъде идва далаверата.
Факт е, че за разлагането на водата отива повече енергия отколкото се получава после при горенето на газа.
И тия бърбунички в шишета от кока кола са несериозни за практическа инсталация. Това е ниво за
демонстрационно шоу пред ученици от началното училище.
Той хубаво снижил разхода на бензин, ама с цената на какво? И аз мога да снижа разхода ако ти ми купиш една пълна туба с бензин.
ktch_1964 - специалист
Здравейте: 1. Искам да благодаря на гн. Трифонов за добрите думи по мой адрес.
2.Искам да попитам г- на. пуснал горния клип за браунгаза, знам че клетката при работа се нагрява, това е излишна
топлина която се разсейва в атмосферата. Моля да ми обясните от къде се взема енергията за тази топлина. Мисля, че всички
знаем физичния закон за запазване на енергията.
съб дек 29, 2018 9:22 pmktch_1964 написа:
Здравейте: 1. Искам да благодаря на гн. Трифонов за добрите думи по мой адрес.
...
Съвсем леко съм озадачен, ма може...............
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на нед дек 30, 2018 9:36 am, променено общо 1 път.
lpoik - специалист
съб дек 29, 2018 9:22 pmktch_1964 написа:
Здравейте: 1. Искам да благодаря на гн. Трифонов за добрите думи по мой адрес.
2.Искам да попитам г- на. пуснал горния клип за браунгаза, знам че клетката при работа се нагрява, това е излишна
топлина която се разсейва в атмосферата. Моля да ми обясните от къде се взема енергията за тази топлина. Мисля, че всички
знаем физичния закон за запазване на енергията.
Ето ви подробности за човека.https://spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1 ... D0%B2.html :? :partyman:
gnt69 - майстор
съб дек 29, 2018 9:08 pmТрифон П.Трифонов написа:
Кой знай къде, а може би и на друго място.
Аз имам един познат дето му изгоря Паджерото от тоя газ. Много топли, лошо че беше лятото не можа да го оцени. :partyman:
Varnap5 - специалист
Виж сега Трифон П.Трифонов.Незнам какви са тези комплекси които се опитваш да избиеш от доста време на мой гръб а предполагам е имало и други преди мен.Не смятам че мястото и начина са тези.За целта си има психиатри а при по тежки случаи те си знаят определени хапченца.Вземи да се консултираш с някой от тези специалисти и току виж се поочувечиш малко.Или причината да ме упрекваш толкова е друга?
lpoik - специалист
нед дек 30, 2018 8:34 amVarnap5 написа:
Виж сега Трифон П.Трифонов.Незнам какви са тези комплекси които се опитваш да избиеш от доста време на мой гръб а предполагам е имало и други преди мен.Не смятам че мястото и начина са тези.За целта си има психиатри а при по тежки случаи те си знаят определени хапченца.Вземи да се консултираш с някой от тези специалисти и току виж се поочувечиш малко.Или причината да ме упрекваш толкова е друга?
Виж,той Трифон си е много уред ама по техния край така си говорят и се разбират,а това ,че ние не го разбираме е друга работа. :drinkers: :rock: :partyman: :?
съб дек 29, 2018 9:22 pmktch_1964 написа:
Здравейте: 1. Искам да благодаря на гн. Трифонов за добрите думи по мой адрес.
2.Искам да попитам г- на. пуснал горния клип за браунгаза, знам че клетката при работа се нагрява, това е излишна
топлина която се разсейва в атмосферата. Моля да ми обясните от къде се взема енергията за тази топлина. Мисля, че всички
знаем физичния закон за запазване на енергията.
Извинявай, не вдянах, че ти писа за евтините горива!

Варна, щом имаш самочувствието да съветваш компетентно– давай, да не ти пука!
Прав си, че не си взимам редовно хапчетата. Имам странния навик да не ходя по лекари.
Жив и здрав!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Тема "Варианти за ниски сметки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: