Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
съб дек 15, 2018 7:55 pmpreslav написа:
съб дек 15, 2018 10:26 ambmahob написа:
Купих каменна вата 3см 120кг/кубик и ще почвам утре пък ще видм ко ши стане, колега твоя бърнит е вълшебен :-D
Друго се сещам няма шапка на комина възможно ли е от дъждовните води да влошават също нещата?????
Ма нали Шоп ти каза 5 см. - май си падаш по двойните работи. За шапката не знам, моят комин няма, но не се и ползва, и все пак ако проблемът идваше от дъжда щеше да го има и при неработещи комини. Въпреки всичко, слагай си шапка, ако не за друго, ще е поне за фасон - имам едно сомбреро, но не е оригинално, нищо, че е купувано от Мексико.
Нямаше а аз бачкам и в събота ще опаковам така за сега пък ше покаже :) ще кача и снимки, мерси на отзовалите се, за иноксов ще мисля по натам сега излищни кинти нямам, както казах имам по важен приоритет :-D
LazarGanev - "Велик майстор"
съб дек 15, 2018 11:20 pmbmahob написа:
за иноксов ще мисля по натам сега излищни кинти нямам, както казах имам по важен приоритет :-D
Излишни :?
preslav - майстор
съб дек 15, 2018 11:20 pmbmahob написа:
Нямаше а аз бачкам и в събота ще опаковам така за сега пък ше покаже :) ще кача и снимки, мерси на отзовалите се, за иноксов ще мисля по натам сега излищни кинти нямам, както казах имам по важен приоритет :-D
Догодина ще кесиш суджука през Май, че по-отрано да знаеш какво да правиш.
bmahob - майстор
нед дек 16, 2018 6:25 ampreslav написа:
съб дек 15, 2018 11:20 pmbmahob написа:
Нямаше а аз бачкам и в събота ще опаковам така за сега пък ше покаже :) ще кача и снимки, мерси на отзовалите се, за иноксов ще мисля по натам сега излищни кинти нямам, както казах имам по важен приоритет :-D
Догодина ще кесиш суджука през Май, че по-отрано да знаеш какво да правиш.
Изобщо не говоря за суджукаааа, как може това да е приоритет на човек, ши щ са едно до друго на андроид клавиатурата
filmatoplo - майстор
:wink: Появи ли се Излишък -веднага се задейства един естествен регулатор марка Woman :wink: .
bmahob - майстор
нед дек 16, 2018 8:31 amfilmatoplo написа:
:wink: Появи ли се Излишък -веднага се задейства един естествен регулатор марка Woman :wink: .
Ти си най близко до истината......
bmahob - майстор
На 80% го облепих остана да го обърна от ляво отзад но там им таванска стая и над ня стърчи 100см до билото там е трудно пък юи свърши теракола и измръзнах...... До после ще снимам.... Малко се отчаях като видях че пи ъглите ламаринта капчиии :rolleyes:
gnt69 - майстор
нед дек 16, 2018 3:28 pmbmahob написа:
На 80% го облепих остана да го обърна от ляво отзад но там им таванска стая и над ня стърчи 100см до билото там е трудно пък юи свърши теракола и измръзнах...... До после ще снимам.... Малко се отчаях като видях че пи ъглите ламаринта капчиии :rolleyes:
Колкото толкова все е по добре от преди, важното е от плочата нагоре да е налепен. Моя и той няма изолация след като излезе през покрива, само там където се опира в къщата. :partyman:
bmahob - майстор
Ето... Със стрелките къде няма, макар че тама отгоре отзад опрях един лист без да го лепя

Прикачен файл

IMG_20181216_185519.jpg

Прикачен файл

IMG_20181216_185347.jpg

Прикачен файл

IMG_20181216_185325.jpg

Прикачен файл

IMG_20181216_185032.jpg
bmahob - майстор
Купих още 2 кила суджук страх ме е да се кача на тавана... :-D Нали знаето последния път какво видях :lol:

Тема "Загазих го с комина...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: