Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sokolov.91 - майстор
чет дек 27, 2018 1:03 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет дек 27, 2018 12:38 pmsokolov.91 написа:
...
Само студения чай изхвърлям. За другото са навих. Благодаря!
Екстра си е със студен чай. И с Redbull e доста добре, стига да не ти пречи на сърцето.
чет дек 27, 2018 1:16 pmsokolov.91 написа:
...
Екстра си е със студен чай. И с Redbull e доста добре, стига да не ти пречи на сърцето.
Кощунство. Кола, Редбул, та и студен чай доживях да.....
Това си е престъпен СПАМ и моля Модератор да корегира морала на това момче!
sokolov.91 - майстор
чет дек 27, 2018 1:26 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет дек 27, 2018 1:16 pmsokolov.91 написа:
...
Кощунство. Кола, Редбул, та и студен чай доживях да.....
Това си е престъпен СПАМ и моля Модератор да корегира морала на това момче!
Ако пиеш истинско уиски освен с изворна вода не е редно с друго да го пиеш. Само дето аз уиски под 150лв. Истинско не съм пил, пък над 150лв. не съм си купувал. Така че става и с чай и с кола и с Redbull.
krasi92 - майстор
чет дек 27, 2018 8:12 amESPACE написа:
Не знам защо си мислиш "че изпускат след време", няма такова нещо. Оригинално са си силиконови и такива трябва да бъдат. Относно клингеритовия уплътнител. Той уплътнява челно плоски повърхности. Въпросната редукция не е плоско чело, има канал. Няма нужда да се открива топлата вода, открита е отдавна. Използвайте това, което трябва, нагледал съм се на проблемни побългарени измишльотини!
Случая с изпускане след време е на лице.Тапите които купувам са по 10 в стиропорена подложка и гарнитурки няма.Там ползвам клингиритови и винаги до сега са се получавали нещата без рекламации.Мажеш си клингиритчето с гресчица и си завиваш тапата.Когато ползвам готовите комплекти за алуминиев радиатор естествено си ползвам силиконите но след време пропускат точно те
чет дек 27, 2018 3:28 pmkrasi92 написа:
чет дек 27, 2018 8:12 amESPACE написа:
Не знам защо си мислиш "че изпускат след време", няма такова нещо. Оригинално са си силиконови и такива трябва да бъдат. Относно клингеритовия уплътнител. Той уплътнява челно плоски повърхности. Въпросната редукция не е плоско чело, има канал. Няма нужда да се открива топлата вода, открита е отдавна. Използвайте това, което трябва, нагледал съм се на проблемни побългарени измишльотини!
Случая с изпускане след време е на лице.Тапите които купувам са по 10 в стиропорена подложка и гарнитурки няма.Там ползвам клингиритови и винаги до сега са се получавали нещата без рекламации.Мажеш си клингиритчето с гресчица и си завиваш тапата.Когато ползвам готовите комплекти за алуминиев радиатор естествено си ползвам силиконите но след време пропускат точно те
Тя тая тема стана безкрай. Единственото важно вече е резултата от ремонта на одървеното "силиконче".
Та, ако е силиконова гарнитурката, няма страшно. Вероятно има и от някаква гума, дето с времето са надървя и те го те резултата. Скоро опитах да подобря един алуминиев, спуках му глидерчето, а на редукцията трошливичко беличко.
Клингерита не може да стане така, макар да не му е мястото там.
Е, остана да разберем номера на ключът.
kr1100 - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов"
[/quote]
Ако закъсаш за клингерит - вече нямам ПОН Б или ПМБ. Актуалното име е Клингерсил т.е. безазбестов -- имам
От ПМБ то имам 2л 1,5м дебелина , но за гарнитуру не ставар - вдървен - става само теоплозащитеб щит , че издържа на 490 герЦ
filmatoplo - майстор
Утре само да доживея до 9 сутринта - :wink: главен Скараджия съм -има 1 прасенце нарекано за изпращане на старата и посрещане на новата година :partyman: Дали ще се справя -туй ми е дерта :wink: .
чет дек 27, 2018 6:57 pmfilmatoplo написа:
Утре само да доживея до 9 сутринта - :wink: главен Скараджия съм -има 1 прасенце нарекано за изпращане на старата и посрещане на новата година :partyman: Дали ще се справя -туй ми е дерта :wink: .
Веднага са цаня за първи чирак огняр стажант.
Ша цепя дърва, въглища ш'мъкна, с дилафа ша ръчкам.
Другата ми специалност е - "Яде и пие по домовете с матряли на клиента." Тапициран.
filmatoplo - майстор
:lol: И моята е тази -Извършваме коледа с матрияли на клиента :lol:
vk - специалист
ключът за стягане на голямата гайка от 1" (цол) към 1/2" е номер 28. Десните се завиват надясно (по посока часовниковата стрелка, както е стандартно) , а левите гайки- наляво се затягат, надясно се развиват.

Тема "Кой ключ за стягане на уплътнителната гайка на радиатор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: