Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Моля за помощ имам стаен термостат САЛУС който при гасене на осветлението в котелното изключва знам че работи на радиочестоти възможно ли е от ключа за осветлението да дава искра и подава някакъв сигнал на приемника и го кара да изключва така го прави от 10 /8 не всеки път но го прави знам че има начин да се смени честота Мол дайте съвет
gnt69 - майстор
пет яну 11, 2019 6:51 pmvalentinpetrov написа:
Моля за помощ имам стаен термостат САЛУС който при гасене на осветлението в котелното изключва знам че работи на радиочестоти възможно ли е от ключа за осветлението да дава искра и подава някакъв сигнал на приемника и го кара да изключва така го прави от 10 /8 не всеки път но го прави знам че има начин да се смени честота Мол дайте съвет
Ами не гаси ламбата и ще работи.
Сега сериозно напиши и модела, имаха някакви крачета от които се сменяха честотите. Ама на твоя модел как е. :partyman:
4799inpl64 - специалист
пет яну 11, 2019 6:56 pmgnt69 написа:
пет яну 11, 2019 6:51 pmvalentinpetrov написа:
Моля за помощ имам стаен термостат САЛУС който при гасене на осветлението в котелното изключва знам че работи на радиочестоти възможно ли е от ключа за осветлението да дава искра и подава някакъв сигнал на приемника и го кара да изключва така го прави от 10 /8 не всеки път но го прави знам че има начин да се смени честота Мол дайте съвет
Ами не гаси ламбата и ще работи.
Сега сериозно напиши и модела, имаха някакви крачета от които се сменяха честотите. Ама на твоя модел как е. :partyman:
В краен случай сложи една ледка 7вата

Тема "Моля за помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: