• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт яну 15, 2019 7:30 pmiivanov написа:
...
Чети , образовай се малко . :-D
Иванов, не разваляй темата, на човека!
Чети си и пиши в оная, дето сте я "развили" на 90 страници.
Марш, в Градината, да си наточиш лизгаря!
andro440 - майстор
с Темата ,под вежди се гледаме строго,И боря се доколкото мога ,вече имам , балон мазохист , който ще преобразя в реактив ! Относно печките и горивата .си мисля ,че съм Терорист ,от малкото изстисквам много ! А вие/от онази тема ,каквото ви е под ръка
чет яну 17, 2019 9:42 pmandro440 написа:
с Темата ,под вежди се гледаме строго,И боря се доколкото мога ,вече имам , балон мазохист , който ще преобразя в реактив ! Относно печките и горивата .си мисля ,че съм Терорист ,от малкото изстисквам много ! А вие/от онази тема ,каквото ви е под ръка
А тъй, кажи му го на Иванов! Пенсии такива.
Почна ли нещо, по въпроса или събираш чарколяк?
plamen6703 - майстор
Това тук е интересно четиво за ракетните печки http://vk.com/doc-37846452_344053799?dl :partyman:
harley davidson - специалист
вт яну 22, 2019 3:23 pmharley davidson написа:
Иа две -три много особени неща които ,ако не се спазят печката няма да гори правилно..Мога да помогна,ако има нужда от личен опит..
harley davidson - специалист
Бреиййй без малко да вляза в печката начи :-D ...Ами в името на науката ша згарям :axe:
phantom_ - специалист
Добре си се справил с печката, а защо не пусна просто едно радиаторче от къщата?
harley davidson - специалист
Ами когато я започнах миналата година точно по това време си купих и котела, който планово щях и монтирах чак есента.Тогава нямах нито една PPR тръбичка или пък модел радиатор монтиран някъде..Просто ми трябваше един сезон време да си подготвя нещата. И до като търся днес това- утре онова и студувам в гаража я спретнах за няколко дена..Използвах я и за някои проби.. Тръгна от раз,но си има своите спицифики.Особенна е -с характер :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Ракетна печка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: