• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
vrangelov - специалист
Трябва да попиташ в темата - Отново за резачките и моторните триони
plamen6703 - майстор
пет яну 18, 2019 11:09 ammilen_884 написа:
Имам следния проблем машинката не съм я ползвал много пали добре има обороти като сложа на дървото не реже веригата не върти резачката е Husqvarna 356 isvec така пише на нея аз не разбирам нищо от резачки моля помогнете ми благодаря
Голям проблем ли е да освободиш спирачката на веригата за да "върти" :cool: ! :partyman:
пет яну 18, 2019 12:09 pmplamen6703 написа:
пет яну 18, 2019 11:09 ammilen_884 написа:
Имам следния проблем машинката не съм я ползвал много пали добре има обороти като сложа на дървото не реже веригата не върти резачката е Husqvarna 356 isvec така пише на нея аз не разбирам нищо от резачки моля помогнете ми благодаря
Голям проблем ли е да освободиш спирачката на веригата за да "върти" :cool: ! :partyman:
Хахаааа, верно ли?
Димитър Димов - специалист
пет яну 18, 2019 11:34 amvrangelov написа:
Трябва да попиташ в темата - Отново за резачките и моторните триони
В правилният раздел си е въпроса.Все пак резачката е за дърва,а пък те са за отопление. :wink: А сега сериозно- с това описание на проблема няма кой да му даде отговор.
plamen6703 - майстор
Миленка, за другото търси помощ от приятел на място да я погледне, но не разкулачвай машината да я ремонтираш с "акъл" от форума, че е добра марка и не си заслужава да се рови на сляпо!
Успехи! :partyman:
Мите, не е правилният раздел за тая тема или обратното.
То и в другия ше е така, оти секи споделя ко му са е случвало, а машинката не е пред него, че да може да прецени. Майстори много, ма тука. Истинските са у сервиза. Случвало ми се е да упрая машинка дистанционно, ама е на късмет.
Може и съединител да е (поне мааалко ще "глъхне"), може и винтче да иска- ма кое, знаеш ли?
Andri01 - майстор
А стига бе!? Пак ли докопа комшийката Атанаска!? Явно си командировал "домашния любимец" някъде и...:) :weedman:
пет яну 18, 2019 9:48 pmAndri01 написа:
А стига бе!? Пак ли докопа комшийката Атанаска!? Явно си командировал "домашния любимец" някъде и...:) :weedman:
Ми ко да прая, в цикъл е още.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Andri01 - майстор
Имах в предвид двукракия любимец,. Ко съ прайш,че не разбираш :) :partyman:
съб яну 19, 2019 8:38 amAndri01 написа:
Имах в предвид двукракия любимец,. Ко съ прайш,че не разбираш :) :partyman:
Аааа, той си е повечето време в командировка, ама има големи баници и съм послушен.
Най малкото ши ма обезкосми по индианския метод.
Чакай да видим ко ши стани с ризачката, чи вчера са възпалих, покрай темата и запалих малката.
https://photos.app.goo.gl/fKjnuK88Zy9umwe9A
Старо клипче.
И още малко от подготовката за Коледа.
https://photos.app.goo.gl/1quMVdchf9LonX7P9
Има си и carving шина.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с Husqvarna 365 isvec" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: