Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Крум Витов - напреднал
Какви трябва да са настройките на шнек и въздух?
Няколко пъти ми я настройват вече и виждам, че неработи както трябва. Стъклото почернява за два часа работа. Цялата е в сажди.
Моите настройки са:
1. 1.2/1750
2. 1.5/1910
3. 1.8/2090
4. 2.1/2310
5. 2.7/2570
За мен това е прекалено.
Дайте съвет. И ако някой знае паролата моля да ми я каже. Защото като се обадя за настройки чакам няколко дни. То зимата ще мине....
Благодаря предварително
gnt69 - майстор
съб яну 19, 2019 9:57 amКрум Витов написа:
Дайте съвет. И ако някой знае паролата моля да ми я каже. Защото като се обадя за настройки чакам няколко дни. То зимата ще мине....
Благодаря предварително
Обади се за настройки, като дойдат ги почерпи и вземи паролата. Другия вариант е да прочетеш темата за Лили май контролерите са еднакви.
ЦЪК
Крум Витов - напреднал
съб яну 19, 2019 10:20 amgnt69 написа:
съб яну 19, 2019 9:57 amКрум Витов написа:
Дайте съвет. И ако някой знае паролата моля да ми я каже. Защото като се обадя за настройки чакам няколко дни. То зимата ще мине....
Благодаря предварително
Обади се за настройки, като дойдат ги почерпи и вземи паролата. Другия вариант е да прочетеш темата за Лили май контролерите са еднакви.
ЦЪК
Доста четох за Лили и от там разбрах, че
моите са доста завишени. И за нея никой не дава парола.
Едва ли ще стане с почерпка, защото от него съм я купил...
bmahob - майстор
Колега и алфа плама е микронова но не можеш да ползваш стойностите на друга марка понеже капацитета на шнека и на вентилатора са други.... Единствено виж в нашата тема съм качил настройките за да обясниш кое за какво е, кода обикновено е А9
Крум Витов - напреднал
съб яну 19, 2019 5:35 pmbmahob написа:
Колега и алфа плама е микронова но не можеш да ползваш стойностите на друга марка понеже капацитета на шнека и на вентилатора са други.... Единствено виж в нашата тема съм качил настройките за да обясниш кое за какво е, кода обикновено е А9
Къде мога да ги видя?
Благодаря
нед яну 20, 2019 8:15 amКрум Витов написа:
съб яну 19, 2019 5:35 pmbmahob написа:
Колега и алфа плама е микронова но не можеш да ползваш стойностите на друга марка понеже капацитета на шнека и на вентилатора са други.... Единствено виж в нашата тема съм качил настройките за да обясниш кое за какво е, кода обикновено е А9
Къде мога да ги видя?
Благодаря
Ма ади напъни са малко де!
Погледни леко надолу, потърси, разлисти ако трябва!
Ако не успееш до обяд, ще ти дам линк.
bmahob - майстор
Eто :-D

Прикачен файл

2.jpeg

Прикачен файл

1.jpeg
Крум Витов - напреднал
нед яну 20, 2019 9:38 amТрифон П.Трифонов написа:
нед яну 20, 2019 8:15 amКрум Витов написа:
съб яну 19, 2019 5:35 pmbmahob написа:
Колега и алфа плама е микронова но не можеш да ползваш стойностите на друга марка понеже капацитета на шнека и на вентилатора са други.... Единствено виж в нашата тема съм качил настройките за да обясниш кое за какво е, кода обикновено е А9
Къде мога да ги видя?
Благодаря
Ма ади напъни са малко де!
Погледни леко надолу, потърси, разлисти ако трябва!
Ако не успееш до обяд, ще ти дам линк.
Човек много ти благодаря.
Аз толкова трудно борави с интернет, че нямам думи. Знаеш ли колко се правих.
Намерих нещо де, но така приведено не.
Ще пробвам на мойта. Почти същото е менюто. С малки разлики но най важното е същото.
Мойта е 15 кв
То на мене няма ко да благодариш, че не им разбирам на камините ви.
Виж, на bmhobа да, че е изровил нета.
bmahob - майстор
Дано се оправиш, само ти казвам да не се ръководиш по стойностите на нашите камини, щото примерно бърнита имат такув контролер но стойностите на шнека и вентилатора нищо общо за едни киловати

Тема "Камина на пелети с водна риза Ирис на гриин екотерм Хасково" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: