• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Надявам се да си намеря работа, а защо не и един ден да си основя собствена фирма в областта. Дано да ме приемат, аз ще кандидатствам във всички университети с тази специалност.
ср май 01, 2019 4:18 pmFlash888 написа:
Надявам се да си намеря работа, а защо не и един ден да си основя собствена фирма в областта. Дано да ме приемат, аз ще кандидатствам във всички университети с тази специалност.
Успех!
Дано съм жив, докат измислят евтино отопление, за простосмъртни, което ти ще ми направиш на новата къща!
Хора, някой да има мнение за топлотехника в УХТ Пловдив? Сега видях че в този университет има специалността, която търся.
Руди - майстор
Разликата между ОВК и топлотехника не е кой знае каква. Базовите предмети се повтарят, специалните почти, границата
е тънка и винаги можеш да я преминеш.Като че ли по-сериозната топлотехника е в промишлеността, докато ОВК властва в дома и офиса.
Ако имаш желание да се научиш, всеки университет ще ти даде основата.
В момента системите за отопление, охлаждане, климатизация се развиват бурно. Само погледни какви дискусии има тук за климатици, котли, камини, топлообменници, термопомпи и рекуператори... Ако искаш да си в час, ще се учиш цял живот. И ще станеш най-добър в това, което практикуваш. Успех!
шоп - майстор
Теорията без практиката е мъртва, практиката без теория е сляпа!
Много добра сентенция! Надявам се да си намеря работа по специалността още докато уча (задочно). Според мен това е най-ефективният начин да успея в насоката си.
Chefo77 - майстор
Съпругата ми беше втори курс, когато започна.
Нали ти казвам, че има недостиг, много търсена (и трудна) специалност е.
  • 1
  • 2

Тема "Разликата между овк и топлотехника?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: