Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Добър вечер на всички майстори.
Ние сме въпросната фирма Камининокс,която произвежда димоотводите. Молим потърпевшия господин да се свърже с нас или да ни остави своите кординати,за да разрешим проблема. Ще очакваме вашият отговор на нашият имейл kamininox@gmail.com
Хубава вечер на всички
вт юни 18, 2019 10:25 pmKamininox написа:
Впечатлен съм.
ant-man - напреднал
вт юни 18, 2019 10:25 pmKamininox написа:
Добър вечер на всички майстори.
Ние сме въпросната фирма Камининокс,която произвежда димоотводите. Молим потърпевшия господин да се свърже с нас или да ни остави своите кординати,за да разрешим проблема. Ще очакваме вашият отговор на нашият имейл kamininox@gmail.com
Хубава вечер на всички
Така трябва да се научим да правим бизнес! :prayer: =D>
pi6ligara - специалист
вт юни 18, 2019 10:28 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 18, 2019 10:25 pmKamininox написа:
Впечатлен съм.
И аз, ще споделя как са се развили нещата!
pi6ligara - специалист
В 9:30 сутринта получих обаждане от техническия директор на фирма Камининокс с предложение да им изпратя всички кюнци, които съм закупил с еконт за тяхна сметка и те ще ми ги заменят с новите със силиконово уплътнение. Много коректни и отзивчиви хора!
kyxap - специалист
Евала, тъй се прави, Камининокс =D> :prayer:
А колко мастило можеше да спестим. Поне си поприказвахме де.
Камининокс са на един клик разстояние, а можеше и да им звъннеш, ама си кибритлия.
Просто трябва да знаеш какво искаш, какво е необходимо, как и къде да го намериш.
Хубави коминни шапки имат. Три комина са ми нахлюпени с техни.
brassSob - специалист
ср юни 19, 2019 10:31 pmТрифон П.Трифонов написа:
А колко мастило можеше да спестим.
Камининокс са на един клик разстояние, а можеше и да им звъннеш, ама си кибритлия.
Просто трябва да знаеш какво искаш, какво е необходимо, как и къде да го намериш.
Хубави коминни шапки имат. Три комина са ми нахлюпени с техни.
А още по-лесно щеше да е ако търговците доставили камината знаеха какво продават и че точно този модел го продават.
pi6ligara - специалист
ср юни 19, 2019 10:31 pmТрифон П.Трифонов написа:
А колко мастило можеше да спестим. Поне си поприказвахме де.
Камининокс са на един клик разстояние, а можеше и да им звъннеш, ама си кибритлия.
Просто трябва да знаеш какво искаш, какво е необходимо, как и къде да го намериш.
Хубави коминни шапки имат. Три комина са ми нахлюпени с техни.
Темата е "Уплътняване на иноксови кюнци ф80" а не "Как да сменим едни кюнци" или "Да си поговорим за едни кюнци"! Абсолютен късмет е, че фирмата сама ме потърси, защото са прочели темата и се оказаха супер коректни!Между другото никой не ми каза как да ги уплътня, а щеше да е полезно, в случай че още някой като мен се натъкне на този проблем и попадне на темата след време. Това щеше да е наистина полезно. Все пак хубаво е, че си поприказвахме, нали за това са форумите. :partyman:
Ти не ми обяснявай заглавието на темата!
Посъветвах те да ги върнеш, като най правилно решение и наистина изкара късмет, с Камининокс.
Още може да се прочете, че ще ти кажа как (в случая само ще покажа), ако не успееш да ги върнеш.
Прикачен файл:
DSC_0317.JPG
DSC_0317.JPG (70.45 KиБ) Видяна 1500 пъти
Кюнците са правени в час по трудово, съответно на тънкаж, но това съм го обмислил предварително. Ще бъдат скрити, та за да не ми мирише в спалнята, ползвах подходящ силикон. Може да ползваш черен цвят. Познай как го направих! Тестовият период от един сезон мина успешно.
Вече съм по темата, нали? Освен ако не бъркам отново, защото са Ф200.

Тема "Уплътняване на иноксови кюнци ф80" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: