Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pi6ligara - специалист
Здравейте, ситуацията е следната, купих си иноксови кюнци ф80 от хоум макс и като започнах да ги снаждам, опааа те се мушкат и вадят свободно, няма почти никакво съпротивление, което да ги държи заедно. Как ли не ги въртях, не искат и не искат, направо откачих, ако не струват майка си и баща си щях да ги засиля право в коша! Имам 1.5 мета хоризонтална част, а те не искат прави да стоят, камо ли хоризонтално! Как ги уплътнявате тези боклуци? Марката е Камининокс.
Върни ги и си купи със силиконови уплътнения!
Не знаеш ли, че евтиното най малкото къса нерви?
pi6ligara - специалист
вт юни 18, 2019 8:07 pmТрифон П.Трифонов написа:
Върни ги и си купи със силиконови уплътнения!
Не знаеш ли, че евтиното най малкото къса нерви?
Няма нищо евтино, 100 лева са, никъде не намерих със силиконови уплътнения, всъшност почти никъде няма никакви защото сега не е сезона.
brassSob - специалист
вт юни 18, 2019 7:53 pmpi6ligara написа:
Здравейте, ситуацията е следната, купих си иноксови кюнци ф80 от хоум макс и като започнах да ги снаждам, опааа те се мушкат и вадят свободно, няма почти никакво съпротивление, което да ги държи заедно. Как ли не ги въртях, не искат и не искат, направо откачих, ако не струват майка си и баща си щях да ги засиля право в коша! Имам 1.5 мета хоризонтална част, а те не искат прави да стоят, камо ли хоризонтално! Как ги уплътнявате тези боклуци? Марката е Камининокс.
Взел си от стария модел. Сега предлагат перфектни с уплътнение. Айде то рекламата мина....иди в интерметал Плевен и кажи, че искаш от новия модел на същите. Аз ти гарантирам!
pi6ligara - специалист
вт юни 18, 2019 8:16 pmbrassSob написа:
вт юни 18, 2019 7:53 pmpi6ligara написа:
Здравейте, ситуацията е следната, купих си иноксови кюнци ф80 от хоум макс и като започнах да ги снаждам, опааа те се мушкат и вадят свободно, няма почти никакво съпротивление, което да ги държи заедно. Как ли не ги въртях, не искат и не искат, направо откачих, ако не струват майка си и баща си щях да ги засиля право в коша! Имам 1.5 мета хоризонтална част, а те не искат прави да стоят, камо ли хоризонтално! Как ги уплътнявате тези боклуци? Марката е Камининокс.
Взел си от стария модел. Сега предлагат перфектни с уплътнение. Айде то рекламата мина....иди в интерметал Плевен и кажи, че искаш от новия модел на същите. Аз ти гарантирам!
Първо ходих в Интерметал, защото купих камината от там, имаха метрови и 0.50см,нямаха колена и преход за розетка и то само от тези, които аз взех. Плюс това как да ги върна тези, на какво основание като им няма нищо?
вт юни 18, 2019 8:27 pmpi6ligara написа:
... Плюс това как да ги върна тези, на какво основание като им няма нищо?
Не са плътни, не са качествени, късат ти нервите... Всичко, у вас ше е в пепел.
Имаш право да ги върнеш.
Кибритлия ши излейш и ти, ама...
Питай първо бе човек!
pi6ligara - специалист
вт юни 18, 2019 8:36 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 18, 2019 8:27 pmpi6ligara написа:
... Плюс това как да ги върна тези, на какво основание като им няма нищо?
Не са плътни, не са качествени, късат ти нервите... Всичко, у вас ше е в пепел.
Имаш право да ги върнеш.
Кибритлия ши излейш и ти, ама...
Питай първо бе човек!
Да речем, че по някаква супер, мега, гига случайност моята булка не е изхвърлила касовата бележка, в което искрено не вярвам, но да речем че я има, ще отида, ще се скарам с тях и ще ги върна, после няма от къде да взема други, нали съм обиколил цял Плевен докато стигна в Хоум Макс да намеря тия БОКЛУЦИ!
вт юни 18, 2019 8:43 pmpi6ligara написа:
Има врече, има интернет, има онлайн магазини....
Спокойно бе!
Опитай да ги върнеш, а ако случайно не успееш ще предложа начин за качествено уплътняване.
pi6ligara - специалист
вт юни 18, 2019 8:51 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 18, 2019 8:43 pmpi6ligara написа:
Има врече, има интернет, има онлайн магазини....
Спокойно бе!
Опитай да ги върнеш, а ако случайно не успееш ще предложа начин за качествено уплътняване.
Утре ще се пробвам.
ESPACE - майстор
Провери в Тератерм, винаги са имали голямо разнообразие на инокс комини.

Тема "Уплътняване на иноксови кюнци ф80" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: