Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andy_forresite - майстор
вт авг 06, 2019 5:22 pmanimi2006 написа:
.....Прити fm става за 1 стая.....
ДА!
Все пак я дават 12 киловата при оптимални условия. Значи 8 киловата ще извличаш със сигурност.
За стаята, където искаш да я сложите, не само че става, а и ще става горещо. Може да отворите вратата към съседна стая и всичко ще е наред - хем ще стопли и нея, хем ще поеме въздух за горенето. ПВЦ-вратите и прозорците задушават огъня поради ограничаване притока на кислород.
animi2006 - специалист
вт авг 06, 2019 5:38 pmky-kyy написа:
вт авг 06, 2019 5:22 pmanimi2006 написа:


Аз още повече се обърках... За дървата разбрах - да са сухи, но дали моделът Прити fm става за 1 стая, е това не разбрах.
Защо да не става за стая :-D Ако запалиш дървата, даже и ще я отоплява :lol:
Да не е прекалено мощна за една стая, да не й е прекалено малка горивната камера и да създава проблеми и т.н.
ky-kyy - майстор
вт авг 06, 2019 7:57 pmanimi2006 написа:





Да не е прекалено мощна за една стая, да не й е прекалено малка горивната камера и да създава проблеми и т.н.
В по-горния пост, е писал човека. Малко множко и са киловатите, но пък при печките на дърва, обикновено се отварят вратите на стаите, когато стане жега. То зависи и от хората де, защото за някой над 50 градуса е жега :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт авг 06, 2019 5:22 pmanimi2006 написа:

Аз още повече се обърках... но дали моделът Прити fm става за 1 стая, е това не разбрах.
Не става. Голяма е
ky-kyy - майстор
Баси, жена да реве, че е голям :?
вт авг 06, 2019 8:54 pmky-kyy написа:
Баси, жена да реве, че е голям :?
Да не смени пиенето бре?
Или счупи очилата?
ky-kyy - майстор
вт авг 06, 2019 9:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 06, 2019 8:54 pmky-kyy написа:
Баси, жена да реве, че е голям :?
Да не смени пиенето бре?
Или счупи очилата?
Как ме видя, че пия :shock: Баси.....ще си спирам май интернета, че много хакер, много нещо :?
Изпадам в ужас, че може някой да ми източи личните дамаджани с ракия 8-[
Чираче - майстор
вт авг 06, 2019 9:24 pmky-kyy написа:
вт авг 06, 2019 9:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 06, 2019 8:54 pmky-kyy написа:
Баси, жена да реве, че е голям :?
Да не смени пиенето бре?
Или счупи очилата?
Как ме видя, че пия :shock: Баси.....ще си спирам май интернета, че много хакер, много нещо :?
Какво кукаш, бре? На всяка жена са нужни 7 см. Останалото е от лакомия. ОПС 7 квт
ky-kyy - майстор
вт авг 06, 2019 9:34 pmЧираче написа:


Какво кукаш, бре? На всяка жена са нужни 7 см. Останалото е от лакомия. ОПС 7 квт
Една завела мъжа си на доктор Къвбеше....дето пластичния...нема значение името....И му вика - Да земеш, да донадиш на моя мъж уя. Доктора пита- Колко му е голям? Оная му казва -22 санта....Докторкъвбеше зейнал - Ама жена, 22 санта си е баш размер, кво не му аресваш?!?!?!?
А жената му отвърнала - Ми на мъжа ми шкембето му стърчи 10 санта, мойто и то стърчи 10 санта...Като ги допрем, остават 2 санта. А кажи, какво да ги правя, тия 2 санта.А? :lol:

ПП Опс, 2 квт :)
То, при тия дограми, пак кат са останали киловати...

Трудно ще се намери печка, та и с фурна, дето да е толкова малка (печката), че да е подходяща за 12 квадрата стая, на която пък няма да ѝ трябват повече от 2-3 киловата в кучия студ.
Ако аз бях пред тая дилема, бих си я купил.

Тема "Печка на дърва с фурна. Мнение за Прити fm" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: