Най - вълнуващия въпрос зимно време.
DPI
Здравейте! От 2015г. имам Котел Голдън Файър CB35 . Омръзна ми с тези хора - настройките не са това, което трябва да бъдат и това си е. В момента на запалване влиза в авариен режим и спира да работи. Има ли някой тук, който освен със съвет, може (срещу заплащане) да дойде, да погледне и да отстрани проблема. Предварително благодаря!
speka_rs - майстор
Ако кажеш и от къде си може и някой да помогне наистина.
DPI
нед окт 27, 2019 12:54 amspeka_rs написа:
Ако кажеш и от къде си може и някой да помогне наистина.
София, Обеля
Докато викаш неволята, потърси и прочети, може и да попиташ, в съответната тема. Та...
viewtopic.php?f=10&t=52966
DPI
нед окт 27, 2019 1:05 pmТрифон П.Трифонов написа:
Докато викаш неволята, потърси и прочети, може и да попиташ, в съответната тема. Та...
viewtopic.php?f=10&t=52966
Фактът, че съм жена, ще предизвика ли малко по-любезен тон? Само от котли не бях разбирала, но хубаво, може и да сте прав, ще се ограмотя...То за това България клони към това да стане еднополова държава, а форумът на бг-мама май и го доказва вече...Благодаря все пак за съвета!
нед окт 27, 2019 4:25 pmDPI написа:
Фактът, че...
Сефте са излагам и се пред хората.
Съболезнования за положението в милата ни родина!
Моля да бъда простен, че не разпознах Жената, в тези красиво наредени латински буквички!
Съвсем смирено смекчавам тона и дано по любезен от мене способник се справи с тос капризен котел!

...само да допълня- чувствителен съм на темата "БГ Мама" и считам, че примерът Ви е случайно подбран.
LazarGanev - "Велик майстор"
нед окт 27, 2019 4:25 pmDPI написа:
Фактът, че съм жена, ще предизвика ли малко по-любезен тон?
Една снимка в първия пост (пък дори и по бански) би задвижила много по бързо нещата! Дано имаш чувство за хумор! :wink:
DPI
нед окт 27, 2019 7:39 pmLazarGanev написа:
нед окт 27, 2019 4:25 pmDPI написа:
Фактът, че съм жена, ще предизвика ли малко по-любезен тон?
Една снимка в първия пост (пък дори и по бански) би задвижила много по бързо нещата! Дано имаш чувство за хумор! :wink:
Е, сега и пък по бански...
Иначе, благодаря, оправих се с помощ на преАтел. Оказа се, че освен да знаеш заветния код (май и при позата е същото) "69", трябва да знаеш точно и какво после трябва да настроиш и как. На капризният котел му беше проблем вентилатора.
LazarGanev - "Велик майстор"
Добър код, сигурен съм, че няма да го забравиш. Дет са вика - и преател да извикаш, кат му кажеш кода, няма да откаже да оправи ... котела :wink:
Брях, тъс вечер и алтънити пламтят!!!
Народа ПРЕателе има, па язе вехти теми префъргам.

Тема "И пак проблем с пелетен котел Голдън Файър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: