• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andy_forresite - майстор
Намали секундите продухване от 40 на 10 или 20 сек. Това ти е в началото.
Иди при горелката и ни напиши оборотите на вентилатора. Тези проценти не знаем на какво обороти отговарят. Цъкай с дясното горно копче докато на дисплея отдолу и вляво се покажат числа с rpm накрая. Въздухът при запалване и разгаряне ми е съмнителен на фона на този за трите степени. Не е добре.
По зареждането също имам забележки, но това е после.
valqta - напреднал
пон окт 07, 2019 8:10 pmandy_forresite написа:
Намали секундите продухване от 40 на 10 или 20 сек. Това ти е в началото.
Иди при горелката и ни напиши оборотите на вентилатора. Тези проценти не знаем на какво обороти отговарят. Цъкай с дясното горно копче докато на дисплея отдолу и вляво се покажат числа с rpm накрая. Въздухът при запалване и разгаряне ми е съмнителен на фона на този за трите степени. Не е добре.
По зареждането също имам забележки, но това е после.
Супер- Благодаря ти, Анди ! Веднага отивам да проверя оборотите!
andy_forresite - майстор
Прати ми оборотите на лично и кажи на коя мощност си ги видял. Ще ти напиша настройки като отговор на ЛС-то.
valqta - напреднал
ФИЛМЕ- Какво ще кажеш ? :)
нед окт 06, 2019 8:46 pmfilmatoplo написа:
Ади бе Филматори, дай настройки, дай подкрепа- една топла думичка поне!
valqta - напреднал
пет окт 11, 2019 9:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед окт 06, 2019 8:46 pmfilmatoplo написа:
Ади бе Филматори, дай настройки, дай подкрепа- една топла думичка поне!
=D> =D> :partyman:
filmatoplo - майстор
:) Днес смених управлението на една горелка Бисолид с това цветното на Натурела.Направо горелката стана съвсем друга :wink: собственика и се побърка от кеф .Доста път минах 200 км ,закъснях за днешния риболов ,аре утре :wink:
valqta - напреднал
=D> =D> =D> =D>
съб окт 12, 2019 7:56 pmfilmatoplo написа:
:) Днес смених управлението на една горелка Бисолид с това цветното на Натурела.Направо горелката стана съвсем друга :wink: собственика и се побърка от кеф .Доста път минах 200 км ,закъснях за днешния риболов ,аре утре :wink:
=D> =D> =D> [-o<
нед окт 13, 2019 1:04 pmvalqta написа:
=D> =D> =D> =D>
съб окт 12, 2019 7:56 pmfilmatoplo написа:
:) Днес смених управлението на една горелка Бисолид с това цветното на Натурела.Направо горелката стана съвсем друга :wink: собственика и се побърка от кеф .Доста път минах 200 км ,закъснях за днешния риболов ,аре утре :wink:
=D> =D> =D> [-o<
То хубу му пляскаш, ма той само си размахва устните и нищо съществено по твоя въпрос. Искам да кажа- ни са напъвай, няма са впичатли.
filmatoplo - майстор
:) Е гледах го клипа 5 пъти ,иска наблюдение какво се случва в горивната камера ,температури на вода и комин .Относно оборотите -с различните пелети различен въздух . :wink:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: