• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
нед апр 04, 2021 8:45 pmismail_123 написа:

Защо мислиш че трябва да е със 10 инчов дисплей управлението за да работи,потърси във руския форум и ще видиш.В България има много монтирани котли биодом видял съм на живо как работи и е супер тих и ефективен това си е мое мнение като го монтирам ще ви дам повече информация.
А дано да е хубав ама нали ти казвам не ми звучи сериозно супер технологии с нам какви логики вкарани вътре, пък дисплея и копчетата ги оставили в 1980 година.
Все едно да си купиш кола модел 2021 година и стъклата да се смъкват с врътки.
Пак казвам дано да е добър котела и да си доволен. :partyman:
ismail_123 - напреднал
нед апр 04, 2021 11:45 pmgnt69 написа:
нед апр 04, 2021 8:45 pmismail_123 написа:

Защо мислиш че трябва да е със 10 инчов дисплей управлението за да работи,потърси във руския форум и ще видиш.В България има много монтирани котли биодом видял съм на живо как работи и е супер тих и ефективен това си е мое мнение като го монтирам ще ви дам повече информация.
А дано да е хубав ама нали ти казвам не ми звучи сериозно супер технологии с нам какви логики вкарани вътре, пък дисплея и копчетата ги оставили в 1980 година.
Все едно да си купиш кола модел 2021 година и стъклата да се смъкват с врътки.
Пак казвам дано да е добър котела и да си доволен. :partyman:
Ще видим, а на дисплея се изписва цялата нужна информация кога работи запалката, кога подава шнека ,убороти на вентилатори,темп. изход вход на водата, темп на димните газове аларма за нередности, степени на който работи котела кога да се самопочиства и още много други. Имат и котел със 7 инчов таблет биодом 27А се казва модела но и цената му е друга но нали знаеш колкото по опростено е по добре , за мен е важно котела да се обслужва веднъж на 5 6 дена с добро кпд и да не иска настроики а сам да се справя. Казах ,че съм го видял на живо хората са много доволни 2 сезона вече и разхода е много добър.
brassSob - специалист
Първо честито за придобивката, със здраве да се ползва и без проблеми. Искам да попитам тези котли имат ли вградени помпа и разширител?
ismail_123 - напреднал
пон апр 05, 2021 10:30 ambrassSob написа:
Първо честито за придобивката, със здраве да се ползва и без проблеми. Искам да попитам тези котли имат ли вградени помпа и разширител?
Благодаря, точно този модел няма помпа и разширителен съд, може да работи и със отворена система а също може и със затворена допълнително се слага разширителен съд, което е по добре защото се слага нужната големина а вградените са много малки.
minca - специалист
Аз пък чакам някой да сподели за най-малкия Биодом с15.Ако има някой с такъв...моля.
speka_rs - майстор
пон сеп 13, 2021 11:20 amminca написа:
Аз пък чакам някой да сподели за най-малкия Биодом с15.Ако има някой с такъв...моля.
пиши на Филматопло, той ги беше хвалил.
minca - специалист
Писах му,но много оскъдна е информацията му
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: