• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
нед ное 10, 2019 9:12 pmfilmatoplo написа:
:) Решил съм -няма да се занимавам с пелетарници от сегмента -котли,външни шнекове,маркучи ,стърчащи горелки и бункери ,минавам на -интелигентните компактни видове . :wink:
Здравейте, на път съм да използвам коментирания от Вас продукт и видях,че сте много доволен от БИОДОМ 27С5 и бих искал ако е възможно да Ви задам няколко въпроса, стига разбира се да не Ви преча. Мога ли да получа от Вас мобилен номер, на който да се обадя?Аз се казвам Иван Георгиев и съм с номер 0887847261.
Благодаря Ви много предварително.
LazarGanev - "Велик майстор"
А защо не тук, във форума, за да четат всички? Нали се сещате, че и други може да имат интерес, всеки лично ли трябва да пита, Филма само на телефона ли ще стои?
ismail_123 - напреднал
пон яну 25, 2021 12:20 amLazarGanev написа:
А защо не тук, във форума, за да четат всички? Нали се сещате, че и други може да имат интерес, всеки лично ли трябва да пита, Филма само на телефона ли ще стои?
Правилно....
Попаднах скучайно на фирмата Деста в Горна Баня. Почти нищо няма като мнения в мрежата и в този форум. Питам ви - Имате ли някаква информация за техните продукти?
ср ное 06, 2019 1:40 pmfilmatoplo написа:
Пуснах котлето Биодом ,положително съм очарован о неговата работа ,заслужава си парите ,30 киловата споко топли двуетажна къща 450 м2 .Препоръчвам го при избора ви на пелетен котел.
Здравейте, да попитам за мнението Ви за този котел след като сте го използвали вече две зими. Продължавате ли да сте доволен от него, прави ли някакви проблеми. Бихте ли го сравни ли с други модели, като разход на пилети по-добър ли е след като има толкова много автоматични настройки
speka_rs - майстор
нед мар 21, 2021 5:57 pmVelislava написа:
ср ное 06, 2019 1:40 pmfilmatoplo написа:
Пуснах котлето Биодом ,положително съм очарован о неговата работа ,заслужава си парите ,30 киловата споко топли двуетажна къща 450 м2 .Препоръчвам го при избора ви на пелетен котел.
Здравейте, да попитам за мнението Ви за този котел след като сте го използвали вече две зими. Продължавате ли да сте доволен от него, прави ли някакви проблеми. Бихте ли го сравни ли с други модели, като разход на пилети по-добър ли е след като има толкова много автоматични настройки
Колежке пиши на Филма директно лично съобсщение, ако го види добре, ако ли не ще трябва негов телефон.
пон мар 22, 2021 1:44 pmspeka_rs написа:
Колежке пиши на Филма директно лично съобсщение, ако го види добре, ако ли не ще трябва негов телефон.
Не е ли същото, щом го е цитирала? Известява се от едното място.
Ако иска, ако има време...
ismail_123 - напреднал
Аз купих по малкия Биодом 25кв. още не е монтиран но се поинтересувах и има доста добри отзиви за марката.

Прикачен файл

1617517367051.jpeg
1617517367051.jpeg (99.76 KиБ) Видяна 966 пъти
gnt69 - майстор
нед апр 04, 2021 5:36 pmismail_123 написа:
Аз купих по малкия Биодом 25кв. още не е монтиран но се поинтересувах и има доста добри отзиви за марката.
Къде са отзивите да прочетем. На мен малко несериозно ми звучи, супер дупер котел сам си наглася всичко и на туй отгоре двуредов дисплей като на калкулатор български елка 80.

Прикачен файл

kalkulator-elka.jpg
kalkulator-elka.jpg (102.26 KиБ) Видяна 943 пъти
ismail_123 - напреднал
нед апр 04, 2021 7:44 pmgnt69 написа:
нед апр 04, 2021 5:36 pmismail_123 написа:
Аз купих по малкия Биодом 25кв. още не е монтиран но се поинтересувах и има доста добри отзиви за марката.
Къде са отзивите да прочетем. На мен малко несериозно ми звучи, супер дупер котел сам си наглася всичко и на туй отгоре двуредов дисплей като на калкулатор български елка 80.
Защо мислиш че трябва да е със 10 инчов дисплей управлението за да работи,потърси във руския форум и ще видиш.В България има много монтирани котли биодом видял съм на живо как работи и е супер тих и ефективен това си е мое мнение като го монтирам ще ви дам повече информация.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: