• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Някой ползва ли котел -BIODOM С27 ,мисля да пробвам такъв 30 киловата за бгв ,по данни функции е уникален .
filmatoplo - майстор
:? :-D Пак ли сам ще откривам топлото :wink:
чет окт 24, 2019 6:51 pmfilmatoplo написа:
:? :-D Пак ли сам ще откривам топлото :wink:
Иди за риба, усамоти са, помисли и ши ти стани ясно кой ко ши открива!

"Управление автоматикой BIOLOGIC экономит от 50% пеллет по сравнению с аналогами."
https://biodomrussia.com/kotli/biodom-27/

Филме, ти луд ли си да вярваш на това?!!!

" В непрекъснат режим на работа се измерва налягането в горивната камера и автоматично се регулира така, че да се гарантира постоянното и правилно подаване на кислорода необходим за горивния процес, независимо от електрическото напрежение, тягата, надморската височина, качеството на пелетите, замърсяването на комина, горивната камера и топлообменниците."
https://peletencentar.com/biodom/

Тва контролерче е точно за Анди. Никви грижи с оборотите.
Още не съм му гледал цената на котоьола.

Само да споделя, че в момента отоплението ми, при варненски метео условия, е най изгодно при цена 4лв за литър.
filmatoplo - майстор
Баш 50% не ама повечето неща в контролера са плюс и ме устройва в случая цена качество . :wink:
filmatoplo - майстор
:wink: Котела е вече в котелното.
filmatoplo - майстор
:wink: Котела е вече в котелното.
andy_forresite - майстор
Разкажи как функционира, бързо ли запалва, с какви пелети го пробва, кюнците как са?
filmatoplo - майстор
Котела ще се подвързва след 2-3 дена . :wink: днес взех инокса ф-150 ,абе най късно понеделник ще се е заформило всичко .пътя омаря по 150 км на ден. :wink:
filmatoplo - майстор
Котела ще се подвързва след 2-3 дена . :wink: днес взех инокса ф-150 ,абе най късно понеделник ще се е заформило всичко .пътя омаря по 150 км на ден. :wink:
filmatoplo - майстор
Котела ще се подвързва след 2-3 дена . :wink: днес взех инокса ф-150 ,абе най късно понеделник ще се е заформило всичко .пътя омаря по 150 км на ден. :wink:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: