• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Ти ме разбра ,не ми се занимава с допотопните техники от преди 5-6 год .Постепенно минавам на по яките котлета ,съблюдавайки нуждите на хората.Кои котлета ли , ами -Red Compact ,Biodom,Alfa plam Como ,Termoluks,Lydia Compakt,и други ,и Бурнит имат компакт ,сега чакам Грейко да направят .Старите дрънголници и пушляци -Нет :wink:
filmatoplo - майстор
Ти ме разбра ,не ми се занимава с допотопните техники от преди 5-6 год .Постепенно минавам на по яките котлета ,съблюдавайки нуждите на хората.Кои котлета ли , ами -Red Compact ,Vap Ecoforest,Biodom,Alfa plam Como ,Termoluks,Lydia Compakt,и други ,и Бурнит имат компакт ,сега чакам Грейко да направят .Старите дрънголници и пушляци -Нет :wink:
gnt69 - майстор
пон ное 11, 2019 5:55 pmfilmatoplo написа:
Ти ме разбра ,не ми се занимава с допотопните техники от преди 5-6 год .Постепенно минавам на по яките котлета ,съблюдавайки нуждите на хората.Кои котлета ли , ами -Red Compact ,Vap Ecoforest,Biodom,Alfa plam Como ,Termoluks,Lydia Compakt,и други ,и Бурнит имат компакт ,сега чакам Грейко да направят .Старите дрънголници и пушляци -Нет :wink:
Би ли споделил туй животно слънчоглед гори ли или сламени пелети поне би трябвало да гори нали е умно.
andy_forresite - майстор
Кинтите са други при тези. Ние тук с пушляците сме друга лига. Скъси се шнека, развиваме 4 винта, разпъваме го и огън.
morfei1 - специалист
Щом е пелетарник ко ми го хвалите. Има ли слугуване, ако ще и златен да е. Мерси, ще си слугувам на моят евтин "старец".

Къщата ти като си иска кило - кило и половина пелети, колкото ще изгори по-евтиния, толкова ще изгори и модерния.
filmatoplo - майстор
:) Препоръчвам за който се чуди какво да избере ,двете ми леви ръце толкова могат.

Прикачен файл

IMG-20191107-WA0003.jpg
IMG-20191107-WA0003.jpg (98.58 KиБ) Видяна 1842 пъти
нед дек 01, 2019 8:42 amfilmatoplo написа:
На тия 300 л. колко панела върза?
Избягала ти е естетиката малко с Алфата, ма са прежѝвя някак.
filmatoplo - майстор
500 литра ,панелите са 2 -Висман 200 еф.Акцента е върху котела ,аз лично не бих го заменил за-котли,горелки,бункери,шнекове маркучи и тем подобни .Ако ви интересува можете да се запознаете с него ,бях качил по назад клип ,има си вградена помпа и хидравличен изравнител ,тоест осигурен малък кръг на 60 гр .Алфите са две на брой ,една за бойлера и за радиаторите.В случая топли къща 450 м2 .
нед дек 01, 2019 12:13 pmfilmatoplo написа:
Благодаря!
Ако бях по млад и богат, щях да си го купя и да оправя фейса на Алфата, след тебе. Иначе е много спретнато- не котелно, ами направо аптека.
filmatoplo - майстор
Жалко че имам само тази снимка ,от друг поглед има още важни детайли ,снимана е от представителя на котлите ,и той е очарован .Казах му да ползва снимката за реклама на котлите си ,има и други мощности .Относно слънчевата -всичко е Висман ,ако щете вярвайте работи в абсолютно облачно време .
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: