Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ndp007 - специалист
Здравейте горелка gp25cs постоянно дава грека 25 за проблем с почистващия механизъм или платката.Някои по запознат може ли да каже как се отстранява този проблем или кой елемент трябва да се подмени.Горелката е почистена добре.
zaid1127 - специалист
Обърни се към сервиза от където си я купил. Знам за какво става въпрос и със сигурност няма да можеш да се справиш, а и не ти е работа :-).
Да идват да си я оправят. Ако не желаят звънни направо във фирмата производител, те ще ти дадат най вярното решение на проблема ти.
Ndp007 - специалист
пон окт 14, 2019 12:23 pmzaid1127 написа:
Обърни се към сервиза от където си я купил. Знам за какво става въпрос и със сигурност няма да можеш да се справиш, а и не ти е работа :-).
Да идват да си я оправят. Ако не желаят звънни направо във фирмата производител, те ще ти дадат най вярното решение на проблема ти.
Няма гаранция вече.Ако я пратя сега на ремонт сигурно е че ще се топля на лкиматик.Един път вече е хосила гаранционно за същия проблем.За това питам запознати за да мога аз да отстраня проблема.
jabata - специалист
Като е извън гаранция, звъни на производителя. Той трябва да може да ти даде конкретна причина за проблема, и да се мисли за решение.
Производителите на горелки трябва да отворят всичката тази информация, а не да се правят да ощипани госпожици да те карат да викаш сервизен техник, да му цакаш 50 - 100 лв. за едната разходка.
Аз лично няколко пъти съм оставал зимата на студено заради проблем с пелетна горелка/контролер и т.н. И винаги се е налагало да чакам техника 2-3 дни, защото видиш ли е много ангажиран, и да му плащам 50-100 лв. за едното идване. А проблема да се решава за 5 мин.
За съжаление пелетите, са едно мнго хубаво, много мързеливо, но в същото време скъпо и ненадеждно отопление.
Съдейки по името, става въпрос за GP горелка на Ерато. Много хубаво горелки, но ератовците крият всякаква информация за контролера, възможни грешки, за да викаш техен техник. Тази тяхна попара съм я сърбал вече.

Тема "GP25sc error 25" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: