• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ако може да ми изпратите настройките за бурнит 25. Vasekbg@abv.bg
Здравейте група.Един въпрос .Бях с бурнит адвант 18, но минах на бурнит адвант новацион 25. С предишната нямах никакви проблеми.Ползвам същите пелети от миналата година.На 24 часа се образуват буци и пелетите започват да излизат.Чистя и вече нямам проблеми.С старата този проблем го нямах.Въпроса ми е много ли пуска пелети или да увелича вентилатора.В момента на калибриране на шнек е 0(от - 7 до +7) и калибриране на вентилатора е 0(-7 до +7). Някой ако има настройки да пише или да ми ги изпрати на vasekbg@abv.bg .Весели празници и здраве
marinn3011 - напреднал
ср дек 22, 2021 1:45 pmvasekbg написа:
Здравейте група.Един въпрос .Бях с бурнит адвант 18, но минах на бурнит адвант новацион 25. С предишната нямах никакви проблеми.Ползвам същите пелети от миналата година.На 24 часа се образуват буци и пелетите започват да излизат.Чистя и вече нямам проблеми.С старата този проблем го нямах.Въпроса ми е много ли пуска пелети или да увелича вентилатора.В момента на калибриране на шнек е 0(от - 7 до +7) и калибриране на вентилатора е 0(-7 до +7). Някой ако има настройки да пише или да ми ги изпрати на vasekbg@abv.bg .Весели празници и здраве
Намалете и вентилатора от менюто и намалете подаването на пелети. Тази калибрация не я пипайте.
Здравейте колеги и весели празници!
Търся сервизната книжка с подробните параметри за ADVANT V2/ 25, ако може някой да ми я изпрати? Мейла ми е vanko.gl@gmail.com, предварително благодаря!

Поздрави!
В. Веселинов
Моля Ви , ако някой може да ми изпрати сервизните настройки на BURNIT ADVANT V2 25kw. bumbi4.23.bansko@gmail.com Благодаря!!! Пп.:контролера е - _20210910_153331.jpg .
ср ное 24, 2021 7:31 pmРумяна Йорданова написа:
Може ли и на мен: prima_first@abv.bg. Благодаря.
Може ли и на мен настройките за advant 25,благодаря!
valentin.rangelov3@gmail.com
нед окт 31, 2021 6:13 pmKrasi T написа:
нед окт 31, 2021 4:58 pmsnakemaster написа:
нед окт 31, 2021 2:59 pmnikolov87 написа:

Busof84@gmail.com
Благодаря!
Moje li da izpratite i na men krasimir_taulov@abv.bg Blagodarq :)
Ще съм ви много благодарен ако изпратите и на мен nitroakyl@gmail.com
N.Petkov - специалист
Може ли и на мен настройките за advant 25,благодаря!
sunyned@mail.bg
Здравейте,
Има ли начин да се закачи безжичен термометър/термостат?
Или да се удължи жичния който излиза отзад на камината?
Иска ми се да управлявам по стайна температура, но камината е на единия етаж, а стаята на друг.
Камината е 25kw с 4heat module.
Всякакви идеи са добре дошли!
съб дек 18, 2021 9:01 ammarinn3011 написа:
F198F925-8798-4DD0-9D3F-F6993318F294.jpeg
Някой има ли проблем с този контролер ? При мен като му задам 2 степен и шнека върти колкото му е задедено, но след известно време почва да върти повече и по - дълго , все едно е на 6-та степен
Здравейте и аз имам същия проблем с моята камина Advant 4g 18kw
Прави каквото си иска,все трябва да го рестартирам (исключвам го от напрежението за 5 минути)
До колкото разбрах в програмата има някакъв бъг,специално направен задаги викаш и да ти вземат 150 лв за инсталация
Защото още като ми продаваха бяха ми казали че без тях камината няма да работи.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Тема "Новите Burnit пелетни камини ADVANT и Vision" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: