• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
marinn3011 - напреднал
нед ное 21, 2021 3:15 pmburnitAdvant25kw написа:
Здравейте,
Има ли начин да се програмира определена температура на водата в определено време?
От 4heat приложението мога да наглася включване и изключване в определен час или стайната температура в определен час. Второто работи по стайния термостат, а на мен ми се иска да контролирам температура на водата.
Благодаря!
Още в началото като се влезе в приложението нали има да се нагласят от там градусите на водата
нед ное 21, 2021 4:42 pmmarinn3011 написа:
нед ное 21, 2021 3:15 pmburnitAdvant25kw написа:
Здравейте,
Има ли начин да се програмира определена температура на водата в определено време?
От 4heat приложението мога да наглася включване и изключване в определен час или стайната температура в определен час. Второто работи по стайния термостат, а на мен ми се иска да контролирам температура на водата.
Благодаря!
Още в началото като се влезе в приложението нали има да се нагласят от там градусите на водата
Да, от там мога.
Идеята ми е да се автоматизира.
Вечер да се намалява и сутрин да се усилва само.
С 24heating може да се задава определена температура в определено време, но е по стаен термостат и не ми върши работа.
Трябва ми същото, но с температура на водата.
Поздрави!
marinn3011 - напреднал
Изображение
нед ное 21, 2021 5:19 pmburnitAdvant25kw написа:
нед ное 21, 2021 4:42 pmmarinn3011 написа:
нед ное 21, 2021 3:15 pmburnitAdvant25kw написа:
Здравейте,
Има ли начин да се програмира определена температура на водата в определено време?
От 4heat приложението мога да наглася включване и изключване в определен час или стайната температура в определен час. Второто работи по стайния термостат, а на мен ми се иска да контролирам температура на водата.
Благодаря!
Още в началото като се влезе в приложението нали има да се нагласят от там градусите на водата
Да, от там мога.
Идеята ми е да се автоматизира.
Вечер да се намалява и сутрин да се усилва само.
С 24heating може да се задава определена температура в определено време, но е по стаен термостат и не ми върши работа.
Трябва ми същото, но с температура на водата.
Поздрави!
Мисля , че от тук може и да се направи нещо , но още не съч го разгадал

Прикачен файл

E08DCECC-AAFE-44EF-BD2B-B4DE807D2EDC.png
Да, точно това е, но то е спрямо стайната температура.
ср окт 13, 2021 4:37 pmbleksuel написа:
пет сеп 10, 2021 3:35 pmlampamp написа:
Камината е бърнит адвант 25кв. Контролера не е фумис алфа. Купувана е началото на лятото, още не е пускана.
Има ли някаков инфо за този контролер? Влизане в инсталаторско меню, някакви примерни настройки, инструкциите за инсталатори, защото най вероятно ще се наложи доизкосуряване след инсталатора.
Screenshot_20210910_153331.jpg
Това е контролера им


Благодаря предварително.
Дай мел да ти пратя.
Здравей ще пратиш ли и на мен
fallo76@yahoo.com
marinn3011 - напреднал
ср окт 13, 2021 4:37 pmbleksuel написа:
пет сеп 10, 2021 3:35 pmlampamp написа:
Камината е бърнит адвант 25кв. Контролера не е фумис алфа. Купувана е началото на лятото, още не е пускана.
Има ли някаков инфо за този контролер? Влизане в инсталаторско меню, някакви примерни настройки, инструкциите за инсталатори, защото най вероятно ще се наложи доизкосуряване след инсталатора.
Screenshot_20210910_153331.jpg
Това е контролера им


Благодаря предварително.
Дай мел да ти пратя.
marinn3011@gmail.com - Ако може настройки и на мен да пратите :)
Извинявам се, но ако може и на мен. Благодаря предварително! Targovski_esti@abv.bg
ср окт 13, 2021 4:37 pmbleksuel написа:
пет сеп 10, 2021 3:35 pmlampamp написа:
Камината е бърнит адвант 25кв. Контролера не е фумис алфа. Купувана е началото на лятото, още не е пускана.
Има ли някаков инфо за този контролер? Влизане в инсталаторско меню, някакви примерни настройки, инструкциите за инсталатори, защото най вероятно ще се наложи доизкосуряване след инсталатора.
Screenshot_20210910_153331.jpg
Това е контролера им


Благодаря предварително.
Дай мел да ти пратя.
Здравейте, бихте ли изпратили настройките и на мен :) d4rks73p88@gmail.com
Благодаря ви!
Здравейте! Първа седмица съм с Бърнит Адвант 25кв, та пробвах автоматичния режим, тъй като на 1ва и 2ра степен не може да достигне желаните от мен 60гр на водата, за да влезе в модулация. Въпросите и проблемите са няколко, на автоматично отново не достига 60 гр, а 58гр, но ръчно настроих желана темп на водата 58,и когато влезе в модулация, продължава да е на 6та степен и да има силен пламък,като съответно сваля градусите. Какви настройки трябва да променя за да достига желаната Т, какво трябва да променя, за да гори по малко, и как да оправя автоматичния режим, за да работи на вс степени, а не само на 6та. И последен въпрос-нормално ли е едвам да изкарвам денонощието с 2 чувала?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14

Тема "Новите Burnit пелетни камини ADVANT и Vision" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: