• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, колеги :) Случайно някой от вас да е имал проблем със следната аларма: А005. (Енкодерът на вентилатора е
дефектирал). 100 % съм сигурен, че НЕ е дефектирал, тъй като, миналата зима един майстор ми я оправи (абсолютно същата грешка, без да сменя нищо), но така и не каза, каква точно настройка е направил.

Та тази година твърдо съм решен да се справя сам.
Моделът е Burnit Advant 4 G
Благодаря за отговорите :) и приятна събота
Иво
ср окт 13, 2021 4:37 pmbleksuel написа:
пет сеп 10, 2021 3:35 pmlampamp написа:
Камината е бърнит адвант 25кв. Контролера не е фумис алфа. Купувана е началото на лятото, още не е пускана.
Има ли някаков инфо за този контролер? Влизане в инсталаторско меню, някакви примерни настройки, инструкциите за инсталатори, защото най вероятно ще се наложи доизкосуряване след инсталатора.
Screenshot_20210910_153331.jpg
Това е контролера им


Благодаря предварително.
Дай мел да ти пратя.
Здрасти.
Ще може ли и на мен да изпратиш настройките?
chikola3@gmail.com
чет дек 12, 2019 11:01 amTr0ubl3 написа:
Качвам файл с настройките и упътването за Настройки камини Comfort 4G с управлението на FUMIS. Моята камина е Advant 4G, но настройките са същите.

https://gofile.io/?c=P2jM8c
Извинете може ли да ми пратите настройките тези вече немогат да се изтеглят имам проблем със запалването на burnit advant 3g 15+3 18 kw от скоро връща някакъв пушак отзад също така много често гасне още от както я купих имам проблема благодаря предварително !
пет яну 19, 2024 1:50 amdakota93 написа:
чет дек 12, 2019 11:01 amTr0ubl3 написа:
Качвам файл с настройките и упътването за Настройки камини Comfort 4G с управлението на FUMIS. Моята камина е Advant 4G, но настройките са същите.

https://gofile.io/?c=P2jM8c
Извинете може ли да ми пратите настройките тези вече немогат да се изтеглят имам проблем със запалването на burnit advant 3g 15+3 18 kw от скоро връща някакъв пушак отзад също така много често гасне още от както я купих имам проблема благодаря предварително ! jordanivanov954@gmail.com

  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Новите Burnit пелетни камини ADVANT и Vision" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: