• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ср яну 15, 2020 1:09 pmДимитър Димов написа:
ср яну 15, 2020 12:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср яну 15, 2020 11:55 amДимитър Димов написа:
Жалко е,когато фирми с 25 г. опит на пазара се отнасят така с клиентите си.Очаквам и това мнение да бъде изтрито ,ама здраве да е.
Наистина е жалко, когато някой си е надул гайдата и му е през дудука, за поети ангажименти.
Не виждам да ти е изтрито конкретно мнение. Той и Шефа каза, че ще трие само при лоши обноски.
Има от вчера към три и нещо беше.Обяснявах на теб и морфито за какво ми е била такава реакцията и че знам историята на фирмата,ама онзи с гумичката явно е решил че накърнявам нечии интереси и мина с нея през мнението ми.Да не разводняваме темата,всеки да решава кой крив,кой прав.
В такъв случай- Шефе, ти тоже си некоректен. Добре е да знаем къде да не се натрисаме. Ако ще и да спонсорира сайта, духът на Форума не е в стил "Плати си сам".
Влизай в пътя, че не е добре така. Подкарал си я през просото, като едно време. Ем си оттървал козите, ем "работиш изборно".
Има липса на МодераторИ,но без тебе сякаш е по добре. Като потребител и ти си готин.

Влиза в архив.
filmatoplo - майстор
Филма удържа на думата си , прие предизвикателството :supz: и проблема е решен . :wink:
LazarGanev - "Велик майстор"
Браво на Филма, не сме се съмнявали, че няма да се справи! Какво беше - блокирала помпа ли?
filmatoplo - майстор
:wink:
Последна промяна от filmatoplo на съб яну 18, 2020 8:32 pm, променено общо 1 път.
filmatoplo - майстор
:) Да -всяко нещо бе прегледано .
morfei1 - специалист
Тоз варел, кЪ са го качили на таванЯ :?
InaKeransky - помощник
пет яну 17, 2020 8:31 pmfilmatoplo написа:
Филма удържа на думата си , прие предизвикателството :supz: и проблема е решен . :wink:
Да така е! Безкрайно благодарим! Едно малко момченце на 2г, днес се събуди на топло:) Супер си, оценяме професионализма!
kalin72 - майстор
И все пак, интересно е споделите какъв е бил проблема 😁
Филме, тайната на майната!
Тук не по този начин!
С тоя проблем, съвсем ми падна в очите.
Препоръчах те, като спец, а толкоз за едната пара да си поарчиш душицата!!!
Не ти ли е ясно, че никой не мое ти земе ръцете, никой няма ти прибере и парите?!
Разочарован съм от човека, от който толкова много съм научил.

"Направи си сам" не е помогни си сам, сякаш, а е някакво форумно общество за взаимопомощ, А?
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пон яну 20, 2020 9:42 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Проблем с пелетна горелка ecotherm 45 КW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: