• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
InaKeransky - помощник
нед дек 29, 2019 12:01 pmfilmatoplo написа:
Приблизително съм на 120-130 км в едната посока от вас .Ако до утре не се справите.
Благодаря, ще пиша! Оставете някакъв координат за връзка, за да обсъдим детайли? Изпратих на лично съобщение моя номер.
Само може да се гадае, но feedback YÖK .
andy_forresite - майстор
По форумите, а също и в живота, когато някой не ти се обажда, значи всичко е наред.
InaKeransky - помощник
Здравейте, не писах защото още се влачи поправката ка системата. Радиаторите са обвзвъздушени, но проблема не е бил в тях. Помпата свалена, изчистена и поставена, разлика няма, нагрява отгоре и не циркулира течността в системата. Избутахме си новата година И избягахме на топло. В петък пътуваме натам с уговорка на място да е специалиста продал котела. В този ред на мисли някой чувал ли е за господин Владимир Зеленченко? Варненска е фиррмата
LazarGanev - "Велик майстор"
А бе не вярвам Владко да Ви чака там, ама щом казвате, че имате уговорка :? . Според мен проблемът не е в котела, а в инсталацията - помпа, филтър... При положение, че инсталацията не е правена от тях, при положение, че котелът е с изтекла гаранция и най-вече е почти сигурно, че не е в котела проблема - не очаквай чудеса от срещата Ви, дори и да се осъществи (а дано, ама....). Тъй че Вие имайте готовност за друг човек, който да изследва системата, защото такъв човек трябва да имате винаги на разположение :wink: .
А 45кВт котел на 200м2 къща няма да го коментираме, някой така е преценил, някой имал пари и платил и така... :)
filmatoplo - майстор
:) Стига бе , ако бях дошъл щеше всичко да е ок.Айде ако Варналии не се справят го взимам като предизвикателство -да го оправя аз .Ами ще следим темата. :wink:
Хм, мислиш ли, че Зеленченко няма няколко Филмовци? Ще го оправи ако си иска.
filmatoplo - майстор
Човека ще сподели какво е станало.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Проблем с пелетна горелка ecotherm 45 КW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: