• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:? Ами не споделя бързо човека -седим в невидение . :wink: Оправи ли се най накрая ,какво каза Зеленченко.
вт яну 14, 2020 10:39 amfilmatoplo написа:
:? Ами не споделя бързо човека -седим в невидение . :wink: Оправи ли се най накрая ,какво каза Зеленченко.
Чакай да пийнат чай, бонбонка...
Аз съм сигурен, че вече да беше писал решението на проблема и съжалявам, че не възприеха предложението ми, да поканят теб.
filmatoplo - майстор
Стана дума ,аз писах че съм далече и бих отишъл .Мисля че беше около 31 декември ,при мен валеше ,въпреки това бях готов но както сега информацията какво се случва секна.
InaKeransky - помощник
пон яну 13, 2020 2:44 pmLazarGanev написа:
А бе не вярвам Владко да Ви чака там, ама щом казвате, че имате уговорка :? . Според мен проблемът не е в котела, а в инсталацията - помпа, филтър... При положение, че инсталацията не е правена от тях, при положение, че котелът е с изтекла гаранция и най-вече е почти сигурно, че не е в котела проблема - не очаквай чудеса от срещата Ви, дори и да се осъществи (а дано, ама....). Тъй че Вие имайте готовност за друг човек, който да изследва системата, защото такъв човек трябва да имате винаги на разположение :wink: .
А 45кВт котел на 200м2 къща няма да го коментираме, някой така е преценил, някой имал пари и платил и така... :)
За съжаление май ще се окажете прав... ето днес трябваше да се потвърди тази среща и човека няма намиране по телефона ...
къщата е 200кв. В използваемата част, има още двеста на втори етаж, които тепърва ще се усвояват...
InaKeransky - помощник
пон яну 13, 2020 3:40 pmfilmatoplo написа:
:) Стига бе , ако бях дошъл щеше всичко да е ок.Айде ако Варналии не се справят го взимам като предизвикателство -да го оправя аз .Ами ще следим темата. :wink:
Точно теб имаме в предвид! Човека днес потъна под вода и уговорката ни виси във въздуха. Изчакваме го да върне обаждане още малко и ще ти пиша допълнително!
InaKeransky - помощник
вт яну 14, 2020 10:39 amfilmatoplo написа:
:? Ами не споделя бързо човека -седим в невидение . :wink: Оправи ли се най накрая ,какво каза Зеленченко.
Уговорката беше за идния петък или събота(17&18.01), идваме от София...днес трябваше да потвърди и от сутринта не можем да се свържем с него...
Димитър Димов - специалист
Понеже не знам кой е Зеленченко,попитах гугле-то и това открих:http://dobrudjabg.com/novina/vladimir-z ... deo-/36547. Ако този случай е в графата доволни клиенти ,''мерси-благодарим'' от такава фирма.
Митак, не съм адвокат на никого.
Би трябвало да прочетеш повече в Гуглата, да поназнайваш повечко, за когото и да е, преди да си позволиш да правиш каквито и да е изявления, където и да е.
Така излиза като- дал един тон за песен и като всички истински българи...
Ако не познавах конкретен човек, аз също бих се възползвал от тази компания, още повече, че работи по Дезире. Сигурно щях да съм един от хилядите, ползващи инсталация, направена от коментирания, доволни и недоволни клиенти.
Даже е смешно да съпоставяме двете "страни".
Филмето си е нашият "свободен агент".
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на вт яну 14, 2020 2:59 pm, променено общо 1 път.
morfei1 - специалист
вт яну 14, 2020 1:28 pmДимитър Димов написа:
Понеже не знам кой е Зеленченко,попитах гугле-то и това открих:http://dobrudjabg.com/novina/vladimir-z ... deo-/36547. Ако този случай е в графата доволни клиенти ,''мерси-благодарим'' от такава фирма.
И като го попита ко? Нито го знам кой е, нито познавам работата му, нито имам познати негови клиенти, но 25години на пазара, семеен бизнес, трябва да ти говори нещо, като принципно си нямаш на идея :roll:

Съдиш първосигнално по външния вид, ма на него не му трябва да може да прави инсталации, а да ги проектира правилно или да може да си плаща на правилните хора да го правят.
filmatoplo - майстор
Тия неща не ги коментирайте ,споменах името на човека в добрия смисъл -дошъл ли е на обекта и оправен ли е проблема .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Проблем с пелетна горелка ecotherm 45 КW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: