• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dbgpafo - помощник
вт яну 14, 2020 10:39 amico_3 написа:
Камината не иска да пали пуска пелети зарежда и изписва грешка Р12 неуспешно запалване.Каква може да е причината?
Здравей ,

Ако настройки и пелети не са сменявани, най-вероятната причина е запалката. Можеш да погледнеш самата запалката дали не се е изместила няколко милиметра назад , при мен беше станало така. Ако въобще не нагрява си за нова запалка. Моята умря наскоро и си я смених с нова керамична - 45 лв.
Последна промяна от dbgpafo на вт яну 14, 2020 7:20 pm, променено общо 1 път.
ico_3 - специалист
Запалката не грее явно е от нея от къде мога да си купя нова?
dbgpafo - помощник
вт яну 14, 2020 6:18 pmico_3 написа:
Запалката не грее явно е от нея от къде мога да си купя нова?
Каква точно е камината,случайно да е в гаранция? От кое населето място сте? Проверете от магазина или търговеца, от който е закупена камината.
ico_3 - специалист
Камината е Golden Fire GFN24 купувана е от Стара Загора инсталатора каза че запалката не се поддържала от гаранцията утре ще прати нова 50 лв не знам каква.
dbgpafo - помощник
вт яну 14, 2020 7:58 pmico_3 написа:
Камината е Golden Fire GFN24 купувана е от Стара Загора инсталатора каза че запалката не се поддържала от гаранцията утре ще прати нова 50 лв не знам каква.
При мен запалката изкара около 4 години, интересно при вас колко е работила?
ico_3 - специалист
[quote=dbgpafo post_id=1009789 time=1579027839 user_id=82716]
[quote=ico_3 post_id=1009783 time=1579024689 user_id=41172]
Камината е Golden Fire GFN24 купувана е от Стара Загора инсталатора каза че запалката не се поддържала от гаранцията утре ще прати нова 50 лв не знам каква.
[/quote]

При мен запалката изкара около 4 години, интересно при вас колко е работила?
[/quote]

Това и е втори сезон
ico_3 - специалист
Лесно ли се сменя запалката,защото на мен ще се падне честта да я сменя :-D
Дава ли някаква грешка? Не иска да гори и спира или гори но градусите седят едни и същи. Голям огън ли прави? Може ли малко повече информация.
Rockeyto - помощник
Здравeйте. :) За къща общо 130 кв.м. на два етажа (по 65кв.м на етаж) с 8 см външна изолация, пвц дограма и с радиатори: 3 броя по 160/60см, 3 броя по 100/60см, 2 лири за баня и 2 бойлера по 80 литра, каква пелетна камина ми трябва, която ще е позиционирана във всекидневната на първия етаж? Конкретно колко Kw ми трябват и каква марка да е пелетната камина? Примерно между: Виктория, Прити, Грейко и Голдън Файър? И какъв разход на пелети би могла да дава за една зима, 22 градуса подържане ежедневно? Благодаря предварително =D> :)
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: