Най - вълнуващия въпрос зимно време.
radius - майстор
Аз в спалните си държа 21,
просто си обичам по-хладничко зимата, за щастие на ТП :prayer:
brum - майстор
Два термометъра от различни марки като ги сложи един до друг често ще дадат над градус разлика. Стайните термостати не са по-читави. Та не е ясно тия 25 при кой колко точно са. На 25 зимно време ще си по къси гащи, тениска и бос.
нед май 01, 2022 10:36 pmnork написа:
Ей страшен си..... 24 до 25° е хола. И да не скочиш вечер в спалните беше 23.5° в студените дни. :weedman: Кеф голям целогодишно да спиш с чаршаф само :cool:
Ма тиренца туряй тук-там бе, градско!
За градусите вече обясниха.
Лично за мен, 23 са живото-изпотяващи. Само веднъж опитах, веднага след монтирането на СТ, който контролира ТГ на радиатора. Дали издържах половин час и му набих една с левачката- 21.

Този сезон ми беше прелюдия към ТП- отоплявах с два климатика, за 50м2.
426лв. Къща, някаква дограма, частична топлоизолация.
Точно поради тази причина неща ТП - зор вдига 25 градуса а може и дори да не ги вдигне... :-D
На пелети съм и поддържам 25 градуса на 120 квадрата площ...
Тази година минах със 700 лв. ... :)
[/quote]

Колега, как е с пелетите тази година, с колко мислиш че ще минеш /лв./?
Не става ясно кого цитираш.
Това е мнение на Печката, от първата половина на миналата година. Доста старо, за да е уместен цитата. Самият той не е влизал, или поне не се вижда негова активност от август 2021г.
нед окт 02, 2022 12:29 pmP.Petrov79 написа:
съб май 15, 2021 7:14 pmpechkata написа:
Точно поради тази причина неща ТП - зор вдига 25 градуса а може и дори да не ги вдигне... :-D
На пелети съм и поддържам 25 градуса на 120 квадрата площ...
Тази година минах със 700 лв. ... :)
Колега, как е с пелетите тази година, с колко мислиш че ще минеш /лв./?
Нещо такова?

Тема "Реални разходи на ток на ТП въздух-вода зима 2019-2020" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: