• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 61
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nikolson - майстор
А на реалния пазар стават "чудеса":
https://novayagazeta.ru/articles/2020/0 ... gaya-kosty
Гледай Русия, виждай България.
Кумчо Вълчо - специалист
И последно?
Кьорнато от гледна точка на директните ползи, че и потенциални файди, колко аджеба е ''честитото'' за драгия варненски потребител?
чет апр 02, 2020 12:40 pmКумчо Вълчо написа:
И последно?
Кьорнато от гледна точка на директните ползи, че и потенциални файди, колко аджеба е ''честитото'' за драгия варненски потребител?
Малко под 19 лв за мегават.
Кумчо Вълчо - специалист
чет апр 02, 2020 12:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет апр 02, 2020 12:40 pmКумчо Вълчо написа:
И последно?
Кьорнато от гледна точка на директните ползи, че и потенциални файди, колко аджеба е ''честитото'' за драгия варненски потребител?
Малко под 19 лв за мегават.
Брейййй, то скандално тънко бе Трифонов?! Направо си е като спешъл социално-спасителна подпорка към братята навахи, франко топлофикация Игнатиево. На такава промоцийка и самият Зарко би завидял....
ср апр 08, 2020 10:37 amКумчо Вълчо написа:
чет апр 02, 2020 12:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет апр 02, 2020 12:40 pmКумчо Вълчо написа:
И последно?
Кьорнато от гледна точка на директните ползи, че и потенциални файди, колко аджеба е ''честитото'' за драгия варненски потребител?
Малко под 19 лв за мегават.
Брейййй, то скандално тънко бе Трифонов?! Направо си е като спешъл социално-спасителна подпорка към братята навахи, франко топлофикация Игнатиево. На такава промоцийка и самият Зарко би завидял....
Без нея по добре ли е? Можеш ли да ми сметнеш келепира, като знаеш колко голяма ми е нуждата? На въглищарите ли да завиждам, на дърварите или пелетарите?
На никой, Въльо. Един ма набеди, че гледам в чуждо канче, ма нещо са обърка.
Тебе май та сърби кожуха?
Кумчо Вълчо - специалист
ср апр 08, 2020 12:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср апр 08, 2020 10:37 amКумчо Вълчо написа:
чет апр 02, 2020 12:49 pmТрифон П.Трифонов написа:

Малко под 19 лв за мегават.
Брейййй, то скандално тънко бе Трифонов?! Направо си е като спешъл социално-спасителна подпорка към братята навахи, франко топлофикация Игнатиево. На такава промоцийка и самият Зарко би завидял....
Без нея по добре ли е? Можеш ли да ми сметнеш келепира, като знаеш колко голяма ми е нуждата? На въглищарите ли да завиждам, на дърварите или пелетарите?
На никой, Въльо. Един ма набеди, че гледам в чуждо канче, ма нещо са обърка.
Тебе май та сърби кожуха?
Напрегнат ми се виждаш нещо? Напрегнат, че и натъпанарчен един вид? Много скоклив си бил ти. Истински Зайко Кукурайко П-и-троФ. Какво ще правиш, ще дращиш ли, ще хапеш ли? До тук ли се докара? Да се мъчиш гласът си дебел да правиш и на Заплашко Кожухаров да ми се бараш? Не се хаби, не ставаш. Пък и гледам малки деца наоколо няма, които в тъмното да плашиш, така че остана варианта, мотика някоя да настъпиш.
Иначе старай се по-малко да имитираш ''Неизбежния Караколев'' и да се вреш навсякъде с чувал неизбежни глупости. Не го прави, защото така или иначе, никой не те бръсне за Кюстендилска, ами само ставаш за смях, както например с последните си творения. Толкова ли не стопляш, че на никой не му дреме за твоите малки, че и големи нужди, за тъпата историйка с неочакван край, покрай някакви си там канчета и менчета разни и т.н. Ами...ТЪПО!!
Стига глупости, стика припка по тъч линията, ами захапи коментарчето за цената, та да видим този път каква ще я докараш.
пет апр 10, 2020 2:05 pmКумчо Вълчо написа:
Щом казваш...!
Цената кво да я коментирам, щом е надолу на файда съм. Като се има предвид, че се сгодих с Ареса при по висока?! Има хора, дето са съгласни по скъпо да плащат, само да не ринат кюмюр.
lov - майстор
Аз моята сметка отдавна съм си я направил. При цена на дървата 60 лева за кубик и на горе стоварени пред дърварника ми. Нещата се обесмислят дори и без това последното намаление. Повече от 10 години от както съм газифициран. Имал възможност да сравнява достатъчно дълго време. И двете системи на дърва и газ са работещи и в настоящия момент. Като каминката ми на дръвца е пък още по дърта нейде към то 20 годинки. Та наблюденията относно разхода на дръвца също доволно изяснен. Имам и монтирани климатици и те тествани кое колко и как. Но последните 2 години я карам само на газ без да се и замислям. :)
п.п. Икономия не правя дори да ме няма и по месец в къщи котела не се изключва. Както и да си спирам отоплението в стаи в които рядко се влиза.
пет апр 10, 2020 3:30 pmlov написа:
Аз моята сметка отдавна съм си я направил. ...
...Икономия не правя дори да ме няма и по месец в къщи котела не се изключва. Както и да си спирам отоплението в стаи в които рядко се влиза.
От 1ви Май още 6-7% надолу.
Забелязал съм и аз, че при спрени радиатори, необитаемите стаи пак си се топлят, за сметка на отопляваните. Горивото така или иначе си заминава.

Пуцай Куме и да ни е честита новата цена! Белким падне и цената на кюмюра, ама надали.
Кумчо Вълчо - специалист
пет апр 10, 2020 7:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет апр 10, 2020 3:30 pmlov написа:
Аз моята сметка отдавна съм си я направил. ...
...Икономия не правя дори да ме няма и по месец в къщи котела не се изключва. Както и да си спирам отоплението в стаи в които рядко се влиза.
От 1ви Май още 6-7% надолу.
Забелязал съм и аз, че при спрени радиатори, необитаемите стаи пак си се топлят, за сметка на отопляваните. Горивото така или иначе си заминава.

Пуцай Куме и да ни е честита новата цена! Белким падне и цената на кюмюра, ама надали.
Трифонов, мараба значи. Ей, ударихте кьоравото вие. 6-7 процента през Май, какво му плащаш! Горещо лято ви се очертава, да ви завиди човек, но кой както я е наредил, нали знаеш. Парата прави борбата. С две думи, вашта лесна. Не е за вярване, но моята май е по-лесна, поне лятото. Просто печка не паля. Дано и Декември за вас бъде май, че наесен ще потропвате с песен, ама не от бодрите. Обратното броене е неизбежно, както слънцито и въздуха за всяко живо същество или нещо такова беше, по думите на бай Тошко. Ама ти не се притеснявай, защото много често се дъня с прогнозите си, така че шансовите ви са немалки. Нямам време днес, някой друг път ще поопъна локумът.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 61

Тема "Честита ви нова цена на метана!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: