• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
feikot - специалист
Аз съм на газ сефте ще ми е тази година, нямам алтернатива, колкото и да е скъпо, ще го преживеем. Няма да е по-скъпо от изграждането на нова инсталация.
fbr - майстор
Абе, като дойде месечна сметка, колкото половин котел, бързо минава мерака.
6osi6 - майстор
пет май 13, 2022 11:52 aminfomar написа:
...
Заради духовната и културна връзка между Русия и България трябва да има реципрочност в отношенията ни. България не иска кой знае какво предвид че става дума за вторичен продукт на разлагаща се биомаса. Така както ние сме им дали азбука и език без да им искаме нещо, по същия начин те са морално длъжни към нас да ни подават газа безплатно.
infomar
пет май 13, 2022 1:35 pm6osi6 написа:
пет май 13, 2022 11:52 aminfomar написа:
...
Заради духовната и културна връзка между Русия и България трябва да има реципрочност в отношенията ни. България не иска кой знае какво предвид че става дума за вторичен продукт на разлагаща се биомаса. Така както ние сме им дали азбука и език без да им искаме нещо, по същия начин те са морално длъжни към нас да ни подават газа безплатно.
Ти уби рибат :? :partyman: а.....
feikot - специалист
пет май 13, 2022 1:13 pmfbr написа:
Абе, като дойде месечна сметка, колкото половин котел, бързо минава мерака.
2000 лв. бая газ трябва да изгоря
пет май 13, 2022 2:54 pmfeikot написа:
пет май 13, 2022 1:13 pmfbr написа:
Абе, като дойде месечна сметка, колкото половин котел, бързо минава мерака.
2000 лв. бая газ трябва да изгоря
Ако си в къща, за няколко месеца, 3 да речем.
В апартамента за сезонче, а може и две. При това положение бих се Газирал още веднъж.
пет май 13, 2022 1:35 pm6osi6 написа:
Заради духовната и културна връзка между Русия и България трябва да има реципрочност в отношенията ни. България не иска кой знае какво предвид че става дума за вторичен продукт на разлагаща се биомаса. Така както ние сме им дали азбука и език без да им искаме нещо, по същия начин те са морално длъжни към нас да ни подават газа безплатно.
Цитирам цялото, за да остане навеки. Много съм впечатлен от логиката.
6osi6 - майстор
Може да цитираш и този бой по блатните канчета:
„Украйна, 13 май (Reuters) - Украинските сили разрушиха понтонен мост и части от руска бронирана колона, докато се опитваше да пресече река в района на Донбас, показа видео, публикувано от украинските военни в петък, а руски военноморски кораб беше подпален в Черно море.

Украйна изтласка руските войски от втория по големина град Харков в най-бързото настъпление, откакто силите на Кремъл се оттеглиха от Киев и североизток преди повече от месец.”
:-D
Christo - майстор
То и Русия не иска кой знае колко много. В края на краищата, консумираме газ колкото средно голям завод :lol: Не можем дори да ги одраскаме, но виж мерак не ни липсва. Тече състезание в Евросъюза кой по-голяма простотия ще направи. Не сме първенци, но сме сред фаворитите. Ако някой наистина иска поне отчасти да разбере какво става в Украйна, трябва да си разнообрази източниците на информация. Евтина, евтина е още газта! И поумняването много труден процес било....
Avas_co - майстор
Ми, ограмоти ни, моля.
Явно имаш достъп до някаква информация, която е достъпна на малцина.
Огрей ни с непознатото си знание!
idealist - специалист
Цена на природен газ за месец април на Овъргаз - 1,62 лв. за кубичен метър. Да видим колко ще струва прехваления природен газ от Кравария, договорен от Киро "Истината".
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61

Тема "Честита ви нова цена на метана!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: