Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
И до ден днешен ползвам калчища ,мажа ги с паста отгоре ,и на ръка да затегна държи .Обаче като погледнеш връзката не прилича че е калчища . :wink: Естествено пробвал съм какво ли не -калчището си остава незаменимо при моите условия и потребности . :wink: Понякога на нови инсталации ползвам лепило за резби -Локсеал ,кой номер не помня.
пет юли 31, 2020 11:06 amfilmatoplo написа:
И до ден днешен ползвам калчища ,мажа ги с паста отгоре ,и на ръка да затегна държи .Обаче като погледнеш връзката не прилича че е калчища . :wink: ...
Е, майстора си е майстор. Мойте мясат на...
Гледах едно лапе- маже кълчищата със силикон- санитарен (да не се ползва акрилен) и затяга леко. Ти с каква паста мажеш?
filmatoplo - майстор
:wink: Айде пак се почна -тайна ,една от тях е една сива ,псувам ,че най добрата я няма вече .
Аз понеже не си вадя хляба с тайни, ползвам паста на Unipak понякога. Имам за цяла кооперация.
Ти не разбра ли, че ръцете и хляба никой не може да ти ги вземе?!


п.п. Вече сме комшии.Остава да преместя службата само, но това е формалност. Ако ли не, след година съм свободен агент и пристигам без трансфер.
Ах, Морето!
MamaMy - майстор
Трифоне, той един бивш твой колега ще освобождава скоро едно място. Ако чакаш за него да знаеш, че опашката е много дълга. :)
filmatoplo - майстор
:) Да ,изчезна май Мултипак беше ,търся го из Бургас и го няма .А моята тайна паста аз си я правя :wink: структура - парафин .Значи навивам калчищата ,мажа с моята паста,завивам фитинга ,като го развия -калчищата седят на резба без да са повредени ,мога отново да завия фитинга и си държи без да мръднат калчищата .1/2 ги навивам на ръка и ок .Някой ден ще направя клип -щото пак ще се окаже лъжа :wink: А Мултипака го ползвам когато не съм си направил моята смес.
пет юли 31, 2020 7:19 pmMamaMy написа:
Трифоне, той един бивш твой колега ще освобождава скоро едно място. Ако чакаш за него да знаеш, че опашката е много дълга. :)
Провинцията не ме интересува. Благодаря за предупреждението, все пак!
Като казва един тукашен шеф и солташака му-
Зареждам са с пуканки, семки, бира и им глеам сеира.
Оп, тва май аз го казах, ма така ми доди, щот съм дал обет да не ползвам емотикони. Инак са много интересни.
Нещо за резбите да кажеш? Кълчищата вече ги навихме.

Благодаря Филме! Мамка му! То тва, дето го описваш, е баш кат онуй, дето гледах лапешняра да маже със силикон по кълчищата. Навиваше леко с ключа, че фитингите бяха 1.5.
MamaMy - майстор
пет юли 31, 2020 8:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юли 31, 2020 7:19 pmMamaMy написа:
Трифоне, той един бивш твой колега ще освобождава скоро едно място. Ако чакаш за него да знаеш, че опашката е много дълга. :)
Провинцията не ме интересува. Благодаря за предупреждението, все пак!
Каква провинция бе Трифуне, за Боко Тиквата ти говоря :-D :lol:
пет юли 31, 2020 10:07 pmMamaMy написа:
пет юли 31, 2020 8:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юли 31, 2020 7:19 pmMamaMy написа:
Трифоне, той един бивш твой колега ще освобождава скоро едно място. Ако чакаш за него да знаеш, че опашката е много дълга. :)
Провинцията не ме интересува. Благодаря за предупреждението, все пак!
Каква провинция бе Трифуне, за Боко Тиквата ти говоря :-D :lol:
Ако държиш, специално заради теб, бих повторил.

Тема "Проблем с бойлер след профилактика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: