• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
нед авг 09, 2020 10:03 pmLazarGanev написа:
Не са 2 иляди,... и т.н. :cool:
Верно е.
Ако не сменях местожителство.....и без туй бях са накренил към един напружинен Експерт.
Нямам къде да му разгърна възможностите, че къщата е за Експертчанци 2-10 киловата.
pechkata - специалист
нед авг 09, 2020 7:38 pmbrassSob написа:

Може и да е било предлагано. Защо спря да се предлага?
Намират се все още...

https://bgtherm.net/produkt/%D0%BA%D0%B ... -%D0%B1-7/
filmatoplo - майстор
То на инат кат казахме ,че горелката Бош няма да я учим и не се наложи . :wink:
LazarGanev - "Велик майстор"
пон авг 10, 2020 7:07 amТрифон П.Трифонов написа:
Ако не сменях местожителство.....
Сега чувам. Завалията - като знам как си се окопал (диверсицирал)! Ама сигурно си струва, щом си решил да си зарежеш рахатлъка и да почваш отначало :?
пон авг 10, 2020 10:17 amLazarGanev написа:
пон авг 10, 2020 7:07 amТрифон П.Трифонов написа:
Ако не сменях местожителство.....
Сега чувам. Завалията - като знам как си се окопал (диверсицирал)! Ама сигурно си струва, щом си решил да си зарежеш рахатлъка и да почваш отначало :?
Е тогава ква тема ше пусна...
На сяко коляно- въпрос. Няма ви чета овехтелите писания, че са не личат вече, а колкото и да съм чел, отговор на моите въпроси не намерих, хахааа.
Извинявам се, че оспамих темата на колегата! Модератор, ако сметне за нужно, нека разчисти!
filmatoplo - майстор
Какво има да си дилеми човек ,ако иска да гори слънчогледови пелети -Грейко ,ако ще се горят дървестни пелети -то веднага компактните котлета . :wink:
Филме, знайш "уа брат"- човек са дилеми дорде е млад. Тая зима, вместо сега да запускам теми, поръчани са един кумион дърва. Фитнес и обследване му е майката. Свършат ли на пролет, 3 кубика пелети са ми в кърпа вързани. После ше имам още по ясен взор над дилемната си тема, как и в какво да ги горя. Що па да не скоча с един Експерт 20 за изолираните 2х50, макар че и Бижу 10 е достатъчно. Секой секак ше ги превърти.
Зимата при Брата е красива, та докат пекнем тва онова и мое ми са обистри.
Не знам тия разсъждения дали са в помощ на пусналия темата. Не знам и като си пускат неотговорените въпроси, дали не се объркват допълнително чудаците. Дано бъркам, а всеки си получи отговор на въпроса!
filmatoplo - майстор
Камините са по икономични .
пон авг 10, 2020 6:58 pmfilmatoplo написа:
Камините са по икономични .
Мисля, че ма нави. Тъкмо няма да са чудя как и къде да обособявам котелно.
Благодаря!
pepi3196 - специалист
пон авг 10, 2020 12:20 pmfilmatoplo написа:
Какво има да си дилеми човек

Дилема вече няма :yawinkle: ще се взима Екперта с по-новата горелка но с риск да ми се скарате ще е 30kw
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Тема "Дилема при избор на пелетен котел и горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: