Най - вълнуващия въпрос зимно време.
mladkal - майстор
Туй с жената и аз го пробвах снощеска! Екстра е, Круме!
А ако прибавиш и 1-2 ваксинки гроздомицинки (ракийки) хем ще ти е по-топло, хем ще ти е по-ефирно на душата!
Хайде на и със здраве!
Palawnik - специалист
крум написа:
Тази нощ разбрах къде е истината - силно гушнат в жената, от другата страна котката (от 1 седмица я угоявам и си е увеличила обема с около 20%, тежестта с 2 кг, а повърхността особено в коремната област - двойно). Не жената, котката!

Това и аз съм го разбрал. От едната страна жената от другата не котката, а котенце :):) Ама жената все пищи че й е студено и не ми дава да си завъдя котенце в къщи.
Съгласен съм, че е толкова чисто като газта. Ама какво да се прави като ще ми стъпи 7 пъти по-скъпо.
volokin - помощник
По въпроса за ДКЕВР мисля, че се пишеше, те изедниците прокарват политиката на Държавата, само че така я прокарват че гледат всички енерго носители да са им изравнени цените(за бита).
А за Palawnik, мислия, че си отговори на въпроса колко ще ти струва отоплението, къпането и готвенето на газ.
В момента помолих познат да ми изкара неговото потребление на газ (от онзи сайт има възможност да се види).
Той отоплява 74м2, готви и :-) пере (къпе се) на газ и има малко дете на 2 години в къщи. Ще го помоля да направи и сметка на тока който плаща.
Но до момента по груби сметки сумарно с ток и газ му излиза някъде към 900-1000 лв. годишно!
Ще пратя подробни сметки. И все пак сме 21 век.
Харалампи - специалист
Сестричката ми в Германия използва дървесни пилети. Има възможност за програмиране на упраелението и се използва целогодишно. През лятото само за топла вода, но котела не спира да работи. За съжаление в момента у нас пилетите и системите са прекалено скъпи за подобни експерименти. А по света това се води възобновяем източник и се толерира от държавата. За справка вижте фирма Ерато.

Тема "За и против "живия огън"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: