• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
cvetoslav9 - помощник
Чугунени или Панелни радиатори мнения '???? Като чугунените не са от тези старите а от по-новите !
Щом ти висят на стената, значи чугунени. Освен това са нови, пък и нали рече, че ще ги пробваш?!
Бюджетно и ефективно- панелни, особено за газчица, къде трябват повечко панели.
Ако имах повече деньги, бих опитал с новите чугуни, ама коня го изядаха мухите.
cvetoslav9 - помощник
Това са радиаторите ? Мнения ?

Прикачен файл

IMG_20210420_084702.jpg
вт апр 20, 2021 8:48 amcvetoslav9 написа:
Това са радиаторите ? Мнения ?
Влюбен съм!!!
Ако ти не си се интересувал от характеристиките им, на кой да му е през нипела?!
Харесват ми, но преди да си обеся тоя харч на портафейла, бих потърсил някаква информация за тях.
Не бих ги заменил, на твое място. Ако са недостатъчни, бих купил още.
speka_rs - майстор
вт апр 20, 2021 8:48 amcvetoslav9 написа:
Това са радиаторите ? Мнения ?
Това са около 100 вата на ребро така че или трябва да са много или ще трябват панелни.
cvetoslav9 - помощник
вт апр 20, 2021 9:15 amТрифон П.Трифонов написа:
вт апр 20, 2021 8:48 amcvetoslav9 написа:
Това са радиаторите ? Мнения ?
Влюбен съм!!!
Ако ти не си се интересувал от характеристиките им, на кой да му е през нипела?!
Харесват ми, но преди да си обеся тоя харч на портафейла, бих потърсил някаква информация за тях.


Не съм ги купувал ,а си бяха в апартамента когато го закупихме! И имам и друг въпрос - възможно ли е тези радиатори да скъсят живота на Котлето както твърди човека който ще ми прави инсталацията на газ и затова препоръчва да се сложат Панелни радиатори ?
вт апр 20, 2021 9:25 amspeka_rs написа:
Това са около 100 вата на ребро така че или трябва да са много или ще трябват панелни.
При каква температура?
Кумчо Вълчо - специалист
вт апр 20, 2021 9:27 amcvetoslav9 написа:
вт апр 20, 2021 9:15 amТрифон П.Трифонов написа:
вт апр 20, 2021 8:48 amcvetoslav9 написа:
Това са радиаторите ? Мнения ?
Влюбен съм!!!
Ако ти не си се интересувал от характеристиките им, на кой да му е през нипела?!
Харесват ми, но преди да си обеся тоя харч на портафейла, бих потърсил някаква информация за тях.


Не съм ги купувал ,а си бяха в апартамента когато го закупихме! И имам и друг въпрос - възможно ли е тези радиатори да скъсят живота на Котлето както твърди човека който ще ми прави инсталацията на газ и затова препоръчва да се сложат Панелни радиатори ?
Това не е правилният човек. Смени него, а не радиаторите.
cvetoslav9 - помощник
вт апр 20, 2021 3:18 pmКумчо Вълчо написа:
вт апр 20, 2021 9:27 amcvetoslav9 написа:
вт апр 20, 2021 9:15 amТрифон П.Трифонов написа:

Влюбен съм!!!
Ако ти не си се интересувал от характеристиките им, на кой да му е през нипела?!
Харесват ми, но преди да си обеся тоя харч на портафейла, бих потърсил някаква информация за тях.


Не съм ги купувал ,а си бяха в апартамента когато го закупихме! И имам и друг въпрос - възможно ли е тези радиатори да скъсят живота на Котлето както твърди човека който ще ми прави инсталацията на газ и затова препоръчва да се сложат Панелни радиатори ?
Това не е правилният човек. Смени него, а не радиаторите.

А дали ако оставя чугунените радиатори не е по-добре да е с термоглави или няма значение?
  • 1
  • 2

Тема "Чугунени или Панелни радиатори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: