• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
veselinov87 - напреднал
Здравейте колеги,

след дълго проучване какво да сложа за отопление се стигна до резонния изобр - газ!

Следва покупката на котел - явно няма да е от БГ представители със тези цени които предлагат.

Живея в гр. Силистра, така де Румъния ми е на една крачка... как стои въпроса със покупка на котел от Румъния и има ли проблем тука да бъде пуснат в експлоатация. Разликите са близо 1000 лв.

Може ли сайт ако някой знае на сигурен и надежден магазин със добри цени или да ходя на място в Калараш :)

Благодаря ви
Бе що помисли, че само на теб ти е дошло от акъл?
viewtopic.php?f=10&t=57408&hilit=%D0%B3 ... 0%B8%D1%8F
Както прецениш, аз не бих.
Имам кафемелачка от Румъния. Сто пари разлика от тука. При едно застрахователно събитие, трябва да възобновя интереса към Дракула, че да свърша и двете работи.
Мислех и ЮПС да си купувам от там, поради сходна разлика, но мляно кафе мога да си купя, докато ЮПСа ми осигурява Сичкото отопление, интернета, осветление...
Можеш ли да си позволиш да стоиш на студено?
Купи си го от тук!
И не дублирай теми!
veselinov87 - напреднал
вт юни 22, 2021 12:14 pmТрифон П.Трифонов написа:
Бе що помисли, че само на теб ти е дошло от акъл?
viewtopic.php?f=10&t=57408&hilit=%D0%B3 ... 0%B8%D1%8F
Както прецениш, аз не бих.
Имам кафемелачка от Румъния. Сто пари разлика от тука. При едно застрахователно събитие, трябва да възобновя интереса към Дракула, че да свърша и двете работи.
Не би не би ама... 1000 лв разлика ми айде няма нужда... Знам че всеки иска да яде ама и моите деца искат.... След като може да е много по евтино защо да давам тука. Реално повечето дали бош дали Вайсмън ще са с 2-3 г гаранция... Бош е с европейски сертификат и няма какд а не важи и в БГ представителство. Важното е да ми го узакони фирмата и да си го поддържа в експлоатацията ...

Не знам... просто си мисля дали някой се е сблъсквал скоро ... Линка ти по горе го четох но нищо конкретно и е старо :)

Благодаря
Ха, то с български търговци има гаранционни проблеми, а ти чакай на някой да спазва правила и закони.
Не си купувай котел от Румъния!
Не си купувай котел от търговец, който не сервизира!
Горните са препоръки.
Главата също си е твоя.
С най добри пожелания; Трифонов
Бе, ти май не си чел много много?!! Има разни перипетии, описани тука, с наши сервизни, ама по първо ни боли за парите, пък нервите по нататъч.
veselinov87 - напреднал
вт юни 22, 2021 12:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
Ха, то с български търговци има гаранционни проблеми, а ти чакай на някой да спазва правила и закони.
Не си купувай котел от Румъния!
Не си купувай котел от търговец, който не сервизира!
Горните са препоръки.
Главата също си е твоя.
С най добри пожелания; Трифонов
Бе, ти май не си чел много много?!! Има разни перипетии, описани тука, с наши сервизни, ама по първо ни боли за парите, пък нервите по нататъч.
Сервиза ще ми е доверен и ще си го сервизира момчето...
Той също слага Бош и продава и сервизира но на съответната цена... даже и с Бош сме говорили ... мога и от тях да го взема защото там имам 20 процента отстъпка. Но факта че по мрежата в БГ е 3000 лв , а в Румъния 2000 лв е показателен.

Нали все сме много богати :)

Благодаря ти приятел , все пак ще изслушам и други колеги да си кажат мнението :)
"ЕДНОКОНТУРЕН ГАЗОВ КОТЕЛ BOSCH CONDENS 2500 W
2,149.00 лв. с ДДС"

Все едно слушам Щерката, преди 10 години- Тате, в Дания образованието е безплатно.
Е, изучих я.
Кумчо Вълчо - специалист
вт юни 22, 2021 11:01 amveselinov87 написа:
Здравейте колеги,

след дълго проучване какво да сложа за отопление се стигна до резонния изобр - газ!

Веселинов, чок погрешен чойс. Направо смешен, имайки предвид факта, че Румъния ти е на една крачка.
Защо си мислиш, че месечните ти сметки за газ отсега натам ще са нещо по-смислено логично, отколкото тарикатлъците с цените на газовите котли в България? Няма как да я бъде тая. Ей на и чувам, че Теменуга си загубила пътната карта??!! Какво предполагаш, че е пишело вътре и какви мислиш че ги е наподписала, та чак да и се наложило да ''губи''? Това са простотии-стъкмистики в стил ''Няма изджас народе възродени''.
Иначе румънците имат харабийски пелети с цени на харабията. Купуваш си ги лятото, топлиш се зимата и то на предвидима, твърда цена.
Кумчо Вълчо - специалист
Трифонов как е, плажът върви ли?
чет юли 01, 2021 2:10 pmКумчо Вълчо написа:
Трифонов как е, плажът върви ли?
Върви, но за зла участ, хванах златната рибка и сега играя тенис, с Мартина, в задния двор.
BLUEPUPIL - майстор
вт юни 22, 2021 12:59 pmТрифон П.Трифонов написа:
"ЕДНОКОНТУРЕН ГАЗОВ КОТЕЛ BOSCH CONDENS 2500 W
2,149.00 лв. с ДДС"

Все едно слушам Щерката, преди 10 години- Тате, в Дания образованието е безплатно.
Е, изучих я.
Изучи я, ама май се е преподавало на матерния език
на страната, а не на английски, щото са яки цифри!
€€€€€; $$$$$!
:)
  • 1
  • 2

Тема "Покупка на газов котел от Румъния" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: