Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kaloian.donchev - помощник
Здравейте,
Моля за мнения за термопомпите на Елтерм.
torbalan - Дървен философ
Компресор- Copeland Scroll
Ако ползват такива компресори, едва ли са пестили от останалото.
kaloian.donchev - помощник
вт сеп 14, 2021 3:29 pmtorbalan написа:
Компресор- Copeland Scroll
Ако ползват такива компресори, едва ли са пестили от останалото.
Благодаря за отговора но се надявам някой собственик на такава термопомпа да изкаже впечатления от нея.
torbalan - Дървен философ
Собствениците на термопомпи са два типа - при едните системата е направена както трябва и са доволни, а другите са недоволни.
kaloian.donchev - помощник
ср сеп 15, 2021 10:22 amtorbalan написа:
Собствениците на термопомпи са два типа - при едните системата е направена както трябва и са доволни, а другите са недоволни.
Абсолютно съм съгласен с теб но въпрост ми е дали тази фирма прави нещата както трябва. Искам фирмата която ще ангажирам да изгради инсталацията от нулата до края.
speka_rs - майстор
ср сеп 15, 2021 4:09 pmkaloian.donchev написа:
Абсолютно съм съгласен с теб но въпрост ми е дали тази фирма прави нещата както трябва. Искам фирмата която ще ангажирам да изгради инсталацията от нулата до края.
колега, ако дадеш малко повече информация от къде си какво смяташ да отопляваш може да се пробва ме да помогнем с какво трябва и какво се очаква от фирмата да направи и от там татък вече ти да си по подготвен и да си избереш по-лесно фирма( майстор) за от - до.
LazarGanev - "Велик майстор"
ср сеп 15, 2021 4:09 pmkaloian.donchev написа:
Абсолютно съм съгласен с теб но въпрост ми е дали тази фирма прави нещата както трябва. Искам фирмата която ще ангажирам да изгради инсталацията от нулата до края.
:-D
Нали не искаш да кажеш, че търсиш фирма, която да ти произведе термопомпата и да ти изгради отоплителната инсталация?
kaloian.donchev - помощник
ср сеп 15, 2021 7:01 pmLazarGanev написа:
ср сеп 15, 2021 4:09 pmkaloian.donchev написа:
Абсолютно съм съгласен с теб но въпрост ми е дали тази фирма прави нещата както трябва. Искам фирмата която ще ангажирам да изгради инсталацията от нулата до края.
:-D
Нали не искаш да кажеш, че търсиш фирма, която да ти произведе термопомпата и да ти изгради отоплителната инсталация?
Искам да кажа че търся фирма която да ми изгради отоплителна инсталация и да монтира термопомпа.
nork - специалист
ср сеп 15, 2021 8:18 pmkaloian.donchev написа:
Искам да кажа че търся фирма която да ми изгради отоплителна инсталация и да монтира термопомпа.
А ся похвали и тез дет си се спрял :supz:
kaloian.donchev - помощник
ср сеп 15, 2021 5:03 pmspeka_rs написа:
ср сеп 15, 2021 4:09 pmkaloian.donchev написа:
Абсолютно съм съгласен с теб но въпрост ми е дали тази фирма прави нещата както трябва. Искам фирмата която ще ангажирам да изгради инсталацията от нулата до края.
колега, ако дадеш малко повече информация от къде си какво смяташ да отопляваш може да се пробва ме да помогнем с какво трябва и какво се очаква от фирмата да направи и от там татък вече ти да си по подготвен и да си избереш по-лесно фирма( майстор) за от - до.
В момента строя къща на два етажа около 150 кв.м. в Мировяне. Къщата ще има 10 см. Изолация и дограма с троен стъклопакет. Искам да я отоплявам с подово и термопомпа както и конвектори за охлаждане. Ще съм благодарен на съвети и предложения.

Тема "Мнения за термопомпите на Елтерм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: