Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, предварително се извинявам ако за въпросите ми вече е писано, търсих, но не открих това, което ме интересува.
Искам да свържа стаен термостат към горелката, не знам точния модел, но е от старите и няма изведени кабели отдолу. Намерих кои са входовете на платката, те сега са свързани с мостче. На тях ще свържа термостата, но не знам на нормално отворения или на нормално затворения изход. Също така нямам идея трябва ли и ако да какви и къде настройки се правят на самата горелка.
И последно много от вас пишат каква е температурата на изгорелите газове, но при мен не го показва над зададената температура. Как мога да го изкарам или от къде другаде мога да видя температурата.
Благодаря предварително.
Evgeniy - майстор
Щом има мостче, за да работи горелката, значи веригата е Нормално Затворена, за да работи горелката. Прекъсни мостчето докато горелката работи, и ако започне да се гаси или мине в поддържане, значи ще реагира и на стайния термостат. Само провери да не пратиш 220в. на клемите, но щом говориш за НЗ и НО, е добре.

Тема "Свързване на стаен термостат към горелка Golden fire" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: