• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
emko - напреднал
Камината я имам вече трети сезон,проблеми не сьм имал досега но от два дена започна да се гаси на пьрва степен,на другите степени си гори без ядове.Чистих шнека пепел няма в бункера смених пелети нема разлика.мисля да вдигна малко дозата на пелетите но немога да влезна в техническите настройки за да ги променя.Моля за помощ
Angelari - напреднал
Здравей колега,за да влезеш в меню настройки следвай стъпките-натискаш бутон SET за около 2сек. докато на дисплея отгоре се появи UT01,натискаш го още 3 пъти и се появява UT04,с лявата стрелка нагоре отиваш на А9(код за влизане в меню настройки),натискащ SET и си в менюто.
Angelari - напреднал
Колега emko,пращам ти описанието на параметрите със примерни настройки.

Прикачен файл

Скица2а.jpg
emko - напреднал
Мислех да вдигна доза пелети с малко -за да негасне на пьрва скорост.Не знам дали ако се вдигне дозата на пьрва другите ще се променят.Вече започвам да сьжалявам че сьм купил рядка марка пелетарка,няма никакво инфо за нея.Колкото настройчици познавам казват не се наемат да я видят.
Angelari - напреднал
Не се притеснявай колега да вдигнеш подаването на първа степен(PR06),това не влияе на другите параметри.
emko - напреднал
Показва се за секунда отгоре на дисплея някаква цифра 126 и изчезва.
emko - напреднал
с новия сьм, немога да кача снимка помалка от 1мб
filmatoplo - майстор
В Ютуб има клипове стъпка по стъпка как се влиза в менюто и настройките за този тип управление.успех.
emko - напреднал
Има клипове а езика е румьнски английски италиански ,с автоматичен превод не се разбира нищо .
  • 1
  • 2

Тема "проблем с пелетна камина Артел хидро 15кв" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: