• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет окт 06, 2022 9:06 amico_3 написа:
Някой може ли да прати линк за продажба на нагревател за бойлер Sunsystem 3 kw че аз не откривам
Бойлера е стоящ, висящ, левитиращ, медитиращ?
Фитилчо - майстор
чет окт 06, 2022 10:26 amТрифон П.Трифонов написа:
чет окт 06, 2022 9:06 amico_3 написа:
Някой може ли да прати линк за продажба на нагревател за бойлер Sunsystem 3 kw че аз не откривам
Бойлера е стоящ, висящ, левитиращ, медитиращ?
Шси лЕга :lol:
krasi92 - майстор
А това преди него е кораба майка. Търси там
Мартин Кръстев - помощник
Много зависи и какъв ти е бюджета. Но иначе аз мога да ти препоръчам да си вземеш от зора на tesy. На мен ми върши перфектна работа.
krasi92 - майстор
Какъв да е бюджета като ти е изгорял нагревателя. Трябва да се подмени. В зора и нагреватели ли предлагат. :?
miroki - майстор
Здравейте.
Трябва да избирам бойлер, но е заложено по проект, да е хоризонтален. Искам да не си удрям главата в него.
Кой ще е по-удачен. 50л. тумбест вертикален или 80л. хоризонтален. Гледам да се вместя в наличните 65 см. вертикално.
Ако е хоризонтален, кои модели са по-ефективни. Предполагам по-дебелите!? Но може и конкретен модел.
hidrazin - майстор
пет апр 28, 2023 7:32 pmmiroki написа:
Кой ще е по-удачен. 50л. тумбест вертикален или 80л. хоризонтален. Гледам да се вместя в наличните 65 см. вертикално.
В никакъв случай хоризонтален!!! Желателно е да е поне 80 литра, вертикален - 80 литра, вертикален, 10 години гаранция
Ако си чак толкова сигурен че ще ти стигнат никаквите 50 литра - 50 литра, вертикален, неръждаем, височина 59 санта, 10 години гаранция
Другото от пазара го сменяш почти веднага след като изтече гаранцията. Често и доста по-рано...
Успех!
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Помощ за избор на бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: