• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Christo - майстор
Прикачен файл:
photo_2022-05-19_15-05-42.jpg
Кумчо Вълчо - специалист
ср май 18, 2022 3:25 pmschuldiner написа:
Долу ръцете от Сашка! Сериозно, болна е жената, не се подигравайте.

Schuldiner, не се притеснявай за Сашка Васева, никой не се подиграва с нея, други са бенефициерите на сарказъмчето. Знам, че е болна, но и изнам какво точно означава лоша болест и болен човек от лоша болест, та бих си позволил да предположа, че тя не би имала нещо против такива коментари. Надали ще ме разбереш, предполагам че си от другата страна, но пък ще ти пожелая никога да не ме разбереш- да си останеш там, от другата страна.
Иначе тези наши досегашни, че и сегашни пурковци - управленци разни, енергетици, токаджии, потокаджии и тем подобни, дето ни стовариха тази чудесия на главите, на куп да ги събереш, един върху друг да ги наредиш, с цвят от Теменуга за хубост да ги натъкмиш, пак няма да видим хубави - народни цени. Не знам, може би защото Републиката ни отдаааавна не е Народна, не е на народа. За него само шпекът народен остана. Но


некомпетентността, а най-вече некадърността управленска от километри личи. Не се и съмнявай, че при това дередже не Сашка Васева, ами който и друг да качи там човек, пак по-добре би се справил от тези шментикапели. С тези си ''кооперативчета'' отдавна са ни намазали ските, пътуваме вече.....
Samuel Barber - ''Adagio for strings''
Кумеее, Куме,
Освен, че се подиграваш, знаеш ли колко още работи могат да ти вменят, с едничката мисла да дискридитират посивялото ти кожухче?! Така ще извъртят нещата, че и на електронен нашийник да се радваш.
Нещо добро не чака никой дом, чиито стопанин не може да го стопли, а в кръчмата е юнак та дрънка. Без оглед с Газ, кюмюр, дърва, пелети, нафта.
Кой както иска така да го разбира.
Колко сме на клона с Газът?
Колко са на Топлофикация?
Кои са тия всичките, най важните и знатни на България ли са, та да им се обръща толкова внимание?
София, ново модерно строителство, под 100 пари за отопление, при тия цени и тия заплати, в София!!!
А другите, повечето дето са, по малките градчета, по селата?!!! На тия колко им струва Газът? През носът и гъзът им излиза.
Газът за бизнеса- промишленост, производство, те там е кофти картинката, но кой да предположи?!
И това не е болка за умиране.
Токът и той, ама е друга тема. Скоро и у този Форум, и топикстартер късметлия.
Кумчо Вълчо - специалист
Трифонов, какво става? Пак напрегнат ми се виждаш нещо? Може би се взе за страна в някакъв спор ли, какво ли що ли, ще се цупим ли сега? Май накрая ще излезе, че още не си намерил ПЪТНАТА КАРТА, камо ли пък да си я прочел,че и да ни я разкажеш? Туй ще да е, ама ще видим. За сметка на това се опитваш да кажеш нещо си, каращисваш от всичкото по на половина и така замиташ всичко, че всъщност накрая нищо не казваш. Това го правиш всеки път, когато не ти отърва нещо. А сега пробвай още веднъж, ама този път го направи като най-личния юнак насред селска кръчма - тропни по масата и питай, каквото имаш да питаш или казвай, каквото имаш да казваш, но кратко и най-вече конкретно: 1,2,3,4,5-то и т.н. Ще ти отговоря по хронология. Апропо, знаеш ли значението на думичката ''вменят''? Иначе мен не ме мисли, знам какво пиша и защо го пиша. Давай, че приказката наистина си струва, че ШАРЛАТАНИЯТА е до шия.
Virtex - майстор
И тази тема ли искате да бъде затворена ? :)
пет май 20, 2022 8:44 pmVirtex написа:
И тази тема ли искате да бъде затворена ? :)
Не, за Бога Не, Шефе!!!
Направо си посипвам главата с пепел, хихи.
Един път да взема страната на Кума (не правя разлика кой, а си е моето мнение, без оглед списващият), пък той прочете само първите няколко думички.

пп. Кумеее, Куме!!!
Кумчо Вълчо - специалист
А, стана тя? Трифонов, прочетох предпоследният ти пост от горе до долу и то няколко пъти, че видях в него всякакви ''настроения'', но в крайна сметка наистина помислих, че си ми ''набрал'' нещо, та чак се учудих. Както и да е, моя грешка. Извинявам се.
Virtex, сакън.
В медиите се появи странен шум- плащане на Газът в рубли!!!

Това може ли да доведе до понижаване на цената?
6osi6 - майстор
Сега можеш да си поръчаш колкото си искаш газ без санкции. Евтино - скъпо, кой каквото си договори.
Само да има кой да кандиса на ниски цени.
А дано!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16

Тема "Честита ви нова цена на Природния газ...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: