Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте!
Нов съм във форума и тепърва ми предстои изграждане на парно със пелетна камина за отоплението на два етажа от къща с обща квадратура 140 кв. като съответно има по три стаи с коридор и баня на етаж + два бойлера × 80 л.
Поетапно правя изолация на таваните и външните стени, дограмата е сменена на 90% нямам външна изолация!
Въпросът ми е дали Алфа Дино 17 kw на която съм се спрял,ще успява да отоплява двата етажа и дали въобще съм избрал правилното съоръжение?
Моля за съвет!
kalin72 - майстор
Защо отваряш нова тема със същото питане?
Отговорено ти е в старата ти тема.
Извинявам се ако съм нарушил правилата на форума, но не откривам отговор и не получих известие за такъв. Може би аз не правя нещо правилно, за което се извинявам.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб юни 11, 2022 6:47 pmТодор Чепов написа:
Извинявам се ако съм нарушил правилата на форума, но не откривам отговор и не получих известие за такъв. Може би аз не правя нещо правилно, за което се извинявам.
Не нарушавате правила, но е досадно и ви се намалят шансовете за учтива комуникация и полезни отговори :-)
За да получавате известия, трябва вие да си ги заявите. Аз моите съм ги махнала, досадни са ми.
Ако сте на телефон е различно, но аз, на компютъра виждам лента с опции горе и си пише "виж собствените мнения" Там виждам всички теми в които някога съм писала...

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (116.84 KиБ) Видяна 724 пъти
Чепов, леко в дясно от бутона "Нова тема" е бутонът "Нов отговор".
Или кебапчетата са ти много дебели, или мишката палава, но отваряш работа на Модератора. Така или иначе това ще бъде изтрито, затова пиша тук, а не в съществената тема, където вече е отговорено.
Просто разгледай внимателно Форума и опциите!
Търси и чети!
kalin72 - майстор
Ето ти оригиналната тема с отговорите, ако имаш други въпроси, питай там :)
viewtopic.php?f=10&t=68558
съб юни 11, 2022 7:13 pmkalin72 написа:
Ето ти оригиналната тема с отговорите, ако имаш други въпроси, питай там :)
viewtopic.php?f=10&t=68558
Благодаря!

Тема "Моля за съвет!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: