Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivankrivodol - напреднал
Питането ми е за чугунените водогрейни котли- има разпространено мнение, че поставяното гориво не трябва да е мокро или дори влажно. Каква е опасността при такива случаи? :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Четири пъти си постнал въпроса. Изтрий излишните :-)
шоп - майстор
чет сеп 29, 2022 7:59 amivankrivodol написа:
Питането ми е за чугунените водогрейни котли- има разпространено мнение, че поставяното гориво не трябва да е мокро или дори влажно. Каква е опасността при такива случаи? :?
Чак опасност няма, освен да си хвърляш парите на вятъра и да мръзнеш:-)

Предполагам за дърва и въглища като гориво питаш. То ако мокрите дърва бяха ефективни и калорични никой нямаше да ги купува пролетта или дори 1-2 години по-рано. :idea:
При въглищата е почти същото. Ако са мокри губиш енергия за да изпариш тази вода.
Димитър Димов - специалист
чет сеп 29, 2022 8:02 amn_a написа:
Четири пъти си постнал въпроса. Изтрий излишните :-)
Повечето списващи някакво мнение знаят че понякога има проблем с публикуването (закъснение).Според мен човек с 19 мнения за 14 г. едва ли е обърнал внимание на това.Хората имащи отношение към сайта !00% знаят за проблема тъй като много пъти е ставало дума за дублирани теми и мнения.Според мен въпросните личности вместо да трият на 5-тата минута неудобните мнения,да вземат да решат проблема или да трият дублажите.Дано някой от тях не се почувства засегнат и да изтрие писаницата ми.
Просто, потребителите не ги е еня ни за Форума, ни за работата на Модератор, ни за досдата, която образуват.
Бързат да си метнат болката, с едната надежда по бързо да им се облекчи теглото. В много случаи изобщо не им иде да върнат информация, за акъла, който са получили.
Не са длъжни я.
Димитър Димов - специалист
Много точно казано "потребителите не ги е еня" и не би трябвало.Те ползват услуга която им е предоставена от някой,която за тях е безплатна,но това не означава че услугата трябва да е "както дойде".А дали трябва да върнат инфо за полученият акъл е въпрос на възпитание.

Тема "Въпрос за водогреен котел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: