Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет мар 15, 2024 9:50 pmMamaMy написа:
Ясно. Ти си от отворените юпита според които всичко летящо се яде. Губиш с тази си арогантност и фалшиво самочувствие. Няма да намериш повече помощ от никъде. [-X
To не иска помощ, иска внимание
LazarGanev - "Велик майстор"
пет мар 15, 2024 9:41 pmbikerider_ написа:
Пич, аз си имам мора котел, имам си техник за него, а да и газта от 2г. не я ползвам за отоплвние да пълня гушата на путлер!
Пич, Мората ти е на 16-17 години, спрял си я, щот толкоз работи, техник имаш, ма части за Мора няма от две петилетки. Пази я за поколенията, тя е вечна, както и мъките от нея. А за Вайлант положеннието е както ти го описах. Имат много опитни техници, с 20 години стаж във фирмата, сигурно имат и по-неопитни, но ако съседката е по-упорита, ще и се решат проблемите. Извън Газкомфорт едва ли ще намериш човек, който да и свърши работа. Има много опитни момчета, които напуснаха, но едва ли ще се хванат, пък и части йок.
bikerider_ - специалист
пет мар 15, 2024 10:42 pmLazarGanev написа:
пет мар 15, 2024 9:41 pmbikerider_ написа:
Пич, аз си имам мора котел, имам си техник за него, а да и газта от 2г. не я ползвам за отоплвние да пълня гушата на путлер!
Пич, Мората ти е на 16-17 години, спрял си я, щот толкоз работи, техник имаш, ма части за Мора няма от две петилетки. Пази я за поколенията, тя е вечна, както и мъките от нея. А за Вайлант положеннието е както ти го описах. Имат много опитни техници, с 20 години стаж във фирмата, сигурно имат и по-неопитни, но ако съседката е по-упорита, ще и се решат проблемите. Извън Газкомфорт едва ли ще намериш човек, който да и свърши работа. Има много опитни момчета, които напуснаха, но едва ли ще се хванат, пък и части йок.
Ми работи си да ти кажа и части има, явно ти не знаеш къде да ги търсиш... толкова и си виждал Мора на живо, щом като казваш, че е проблемна... ако мората е проблемна, то Вайлант и Бош са супер с техните само сертифицирани и оторизирани техници...
Съседката ми с фенер ли да ги търси тия кадърните в газнекомфорт или там трябяат специални препоръки, да ти пратят не некадърник?
ПС: Юпи пича, пробвай пак с тъпите предположения, както казах, като не можеш да помогнеш, не се чувствай длъжен да ми отговаряш в темата, не ме грее мнението ти.
пет мар 15, 2024 11:29 pmbikerider_ написа:
Ми работи си да ти кажа и части има, явно ти не знаеш къде да ги търсиш... толкова и си виждал Мора на живо, щом като казваш, че е проблемна...
Пич, ти изобщо знаеш ли на кой свят си?!
Разбирам, подразни се- аз също бих, но с такова рипане просто няма как да не те "вземат на точки".

Явно тук никой не познава човек, който може да свърши работа или поне още не е видял темата.
Дано се намери и желание да прояви!
6osi6 - майстор
пет мар 15, 2024 11:29 pmbikerider_ написа:
части има
Виж в други сервизи които ремонтират германски котли. Без търсене извън оторизирания продавачът нямаше да се занимава да продава части Вайлант.

Тема "Помощ за ремонт на котел Vaillant, кадърен техник в София?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: