Най - вълнуващия въпрос зимно време.
илко илиев - специалист
Някой правил ли е и ако е правил какъв е ефекта финансово
tinalex - специалист
Аз имам и в апартамента,и на вилата.В апартамента го пусках 8 години есента,преди да пуснат парното.Финансово ефекта не е добър,даже е ужасен.Иначе е много приятно.Ако си в ремонт,нищо не пречи да си го монтираш и да си чака.Може да стане тока без пари или дай боже да забогатееш.А на вилата сложих,понеже целия първи етаж е в теракот и като отидем зимата и пуснем отоплението,плочките се запотяват и не е приятно.С него ги суша.
darken_nz - специалист
Ефекта е кофти .
Всички с подово се оплакват :)
И ще кажа защо .
Гълта ток ,а не топли .
Същия ефект и за една ел.печка (елва например с 2 реолтана ) ,на работа печката бачка ,а в стаята си виждаме дъха :)
илко илиев - специалист
направено е с тия тръби които са за парната тоест италианските белите ли?аз мисля да сложа от тях и имам камина с водна риза и към нея да монтирам някакъв нагревател измислил съм да отрежа един стар водосъдържател от бойлер за да стане по малко козанче и да оставя всичките му работи отдолу,реле,термореле,за да може да го насройвам за градусите и да се вкрючва примерно вечер когато паднат градусите на камината като угасне. незнам дали ще е добра идея но мисля да го изпробвам.
илко илиев - специалист
някой да каже!тръбите които се нареждат на пода в колко сантиметра замазка трябва да са?и примерно ако имам радиатор в тази стая може ли да се върже на изхода на радиатора ще има ли ефект?

Тема "ел. подово отопление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: