Най - вълнуващия въпрос зимно време.
lina73 - помощник
Здравейте! От три седмици климатикът ми Фуджицу ASY12USB,прави странни номера.Работи нормално цяла седмица и в петък надвечер спира.В понеделник сутрин почва да си работи пак нормално. В сервиза ,който не работи през почивните дни,казаха,че нищо не могат да направят щом работи. Климатика го имам от три месеца,но проблема е от три седмици.В къщи почнахме да се шегуваме,че е минал на пет дневна работна седмица.Някой имали, някакво разумно обяснение? Имаше съмнение в четирипътен вентил или компресор,но как работи цяла седмица,ако са повредени? Моля за някакви идеи,защото в понеделник съм в сервиза,дори и да почне да работи.
anmoll - специалист
Кой ви идва на гости в петък- да не го урочасва :wink: :2thumbs:
lina73 - помощник
Майтап,майтап,ама е студено :o Сега има напредък,в събота го пробвах и работи,мръсната му гад.
theurgist - специалист
аз откато си сложих климатик, си купих газова печка. Щото напоследак много често спира тока. Иначе на климатика може да му е нещо по електрониката, пробва ли да го рестарираш като го изключиш от мражата и го оставиш 1-2 мин. Иначе няма логика да тръгва когато си иска. Дано се оправи :)
EDI - майстор
Я провери да не е включен таймера.Когато работи и изключи мига ли светодиода за таймер.
lina73 - помощник
Не е включен таймера. Всъшност външното тяло си работи,но вътрешното не ще да духа топло.Съмняваха се за четирипътен вентил,но засега си работи,до следващия път :sad:

Тема "Мистерия с климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: