Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bad to the bone - специалист
....
Последна промяна от bad to the bone на вт ное 10, 2009 6:44 pm, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
bad to the bone написа:
с риск да да прозвуча смешно но чета са парно и всеки път се споменават колектори...зa какво всъщност служат и може ли някой да ми обясни защо са необходими...

Тук някакъв твой съименник твърди, че е специалист (дори се самоцитира) - защо не го потърсиш на ПМ?


http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=8306
bad to the bone
Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 4
МнениеПуснато на: Пон Фев 25, 2008 8:44 am Заглавие: Re: приблизителна цена за свършена работа? Отговорете с цитат
bad to the bone написа:
Здравейте.Може ли някой да ме упъти какви са цените на услугите за свършване на определена работа (примерно смяна на бойлер или смесителна батерия до комплексно изграждане на локално парно в къща да речем)...и още нещо има ли търсене на такъв вид услуги.Питам защото смятам да се прибирам в Бг и искам да знам ще мога ли да се издържам.или пък ако се хвана на работа във фирма колко ли са заплатите
Това ми е специалността.ВОдопровод канализация и парно отопление...По принцип не знам дали ще мога да го проектирам защото сам рапотил само като изпълнител,каквото имаш по план това ти монтирам но имам опит.Мога и да боядисвам но без шпакловка.За града, от Пазарджик съм.
Естественно мога и други неща малко дърводелдство ,монтаж на кухни и всякакви други ремонти.С гипсо картона не съм на ти защото сам слагал само веднъж но гледам че е една от най дискутираните теми и е много популярен ще го изучим и негоSmile

:lol: :lol: :lol:
bad to the bone - специалист
....
Последна промяна от bad to the bone на вт ное 10, 2009 6:46 pm, променено общо 1 път.
Тани - модератор
Ако искаш да пишеш тук , ще трябва да пишеш на БЪЛГАРСКИ! Дори от чужбина! И с това свиквай! Темата ти в Да се запознаем също ще бъде изтрита! Пусни си я на БЪЛГАРСКИ!
bad to the bone - специалист
...
Последна промяна от bad to the bone на вт ное 10, 2009 5:20 pm, променено общо 2 пъти.
pipbel - майстор
МОДЕРАТОРИТЕ

bad to the bone е напълно прав. Направете нещо по въпроса.
Аз сега като съм в БГ няма проблем, ама като съм в чужбина също се налага да пиша на кирилица на друг сайт и да пействам тука.
Тъпо е.......
LazarGanev - "Велик майстор"
bad to the bone написа:
сарказма на лазар също не беше предизвикан
Че какво е направил лазар - събрал е двата ти поста в един! Просто бях длъжен да го направя - две отделни части на един шедьовър стояха захвърлени. Първо тръгнах да ти отговарям на въпроса(нямаше го поста на fbr), но нещо ме загложди и намерих другата тема. Ти ако намериш на улицата две непотребни половинки на една банкнота, няма ли да ги сглобиш за да се получи нещо ценно? Изживях се като папарак, за да доставя малко удоволствие на себе си и останалите :) . Мисля, че ако наистина си специалист ще успееш да го докажеш! Добре дошъл във форума!
Колкото до кирилицата - ако пишеш от служебен комп, малко неудобно, но наистина е по-добре да пействаш - малко се затрудняваш ти, но улесняваш в четенето хиляди други. А ако пишеш от личен комп защо не си го кирилизираш, макар и да си в чужбина?
Тани - модератор
Модераторите сме като катаджиите! Гледаме да се спазват правилата,а админа ги създава и има думата по отношение възможностите на сайта!

А като гледам с предупреждения само не става! Още си стои предишния пост на маймуница!
ironlady - модератор
Отговарям на въпроса ти,който беше за какво служи колектора?

Колектор = Разпределител
Или с две думи разпределя тръбната мрежа и флуйда по инсталацията.Снадките са събрани в една ревизионна кутия - колекторната. Дано да съм била ясна!

Тема "въпрос за колектор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: