Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Зарябното ми гръмна защото обърках полиеритета на батерията
ZEDYCUS - майстор
Браво. =D> Много добре.
ESPACE - майстор
И къ тъй я напъха тъз бътерия наопъки.
ZEDYCUS - майстор
kozl

E kak така kak?
ТЪЙ
:shock: :-D
miro_800 - специалист
Не е много в помощ, но веднъж случайно открих топлата вода - че батерията от парксайда пасва на ейнхела. И работи :) Та сигурно и зарядното от ейнхел ще стане, ако му изпадне такова.

Прикачен файл

park.jpeg
park.jpeg (4.9 KиБ) Видяна 1403 пъти

Прикачен файл

26134-akumulatorna-borma6ina-einhell-thcd-122-li--12-v-1300-mah-liion--35ah.jpg
26134-akumulatorna-borma6ina-einhell-thcd-122-li--12-v-1300-mah-liion--35ah.jpg (21.99 KиБ) Видяна 1403 пъти
kozl - майстор
В Лидъла сигур има още зарядни за 12V в складовете с цена към 8 лв. за серията "Х". Да се обади, да пита, да си купи и да го доработи.
Аз купих и показах как да се осигури против неправилно поставяне на батареята.
При покупката обаче требе и кантарче. Писал съм защо :wink: Че явно има доста любители на Пръксайда дека са клъцнали шлиците :-D
Nimi - специалист
пет апр 16, 2021 10:26 pmmiro_800 написа:
Не е много в помощ, но веднъж случайно открих топлата вода - че батерията от парксайда пасва на ейнхела. И работи :) Та сигурно и зарядното от ейнхел ще стане, ако му изпадне такова.
Не стават директно, искат преработка.
kuger - майстор
съб апр 17, 2021 8:36 amkozl написа:
В Лидъла сигур има още зарядни за 12V в складовете с цена към 8 лв. за серията "Х". Да се обади, да пита, да си купи и да го доработи.
Аз купих и показах как да се осигури против неправилно поставяне на батареята.
При покупката обаче требе и кантарче. Писал съм защо :wink: Че явно има доста любители на Пръксайда дека са клъцнали шлиците :-D
Вчера в Лидъл мол Галерия в ж/к Славейков имаше само зарядни и зарядни комплект с батерия. Не обърнах внимание на капацитета. Серия Х.

Интересно ми е, дали ще се получи да поместя елементите от тоя тип батерия в корпуса на 12V - вия гайковерт, корпуса, който е с кабел от запалката?

Тема "Здравейте изгорих зарядното парксайд на винтоверта 12волта серия тиим" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: